بیانیه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس: مصاحبه‌های انصاری‌فرد فرافکنی بود/ افشاگری قدوسی از اتفاقات پشت پرده در باشگاهاخبار,اخبار ورزشی,تیم پرسپولیس
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درخصوص مصاحبه انصاری‌فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش تسنیم و به نقل از باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای منتشر کرد.

 

در این بیانیه آمده است:

 

با عنایت به مصاحبه آقای محمدحسن انصاری فرد در برنامه زنده تلویزیونی و اعلام استعفا از مدیریت باشگاه ضروری می‌داند توجه آقای انصاری فرد را به نکات ذیل معطوف دارد:

 

1) در شهریور ماه با تصویب هیئت مدیره و با اعلام اینکه از همه شرایط و وضعیت باشگاه مطلع هستید قبول مسئولیت کردید و اظهار داشتید همه راهکارهای لازم  برای پیشبرد امور را دارید در حالی که در شش ماه گذشته در مصاحبه‌ها فقط به مسئله مشکلات موجود و پیش رو و وعده‌های مکرر اکتفا کردید که همگی در راستای فرافکنی و مظلوم نمایی بود.

 

2) در هیئت مدیره همه باشگاه‌ها و شرکت‌ها بحث‌های چالشی وجود دارد که لازمه ارتقا کیفی و بالا بردن سطح بهره وری است و محلی است برای بیان نظرات و اقناع دیگران و همانطور که مذاکرات انتصاب و تفویض اختیار در این جلسات صورت می‌پذیرد در صورت بروز مشکل یا تمایل به استعفا، باز هم باید در جلسات داخلی مطرح و به نتیجه گیری منتج شود نه اینکه به جای پاسخگویی به سوالات مطروحه، در رسانه‌ها مکررا حاضر شده و با بیان دلایل غیر مستند و غیر واقعی باعث تحریک احساسات هواداران شده و در پشت آنها پناه بگیرید.

 

3) جناب آقای انصاری فرد ضرورت داشته و دارد در جلسه هیئت مدیره حاضر شده و جوابگوی تعهدات و سوالاتی باشید که بخشی از آن عبارتند از:

 

الف) در نیم فصل راساً نسبت به جذب بازیکنان خارجی اقدام نموده و علاوه بر کتمان جزئیات مدت و رقم قراردادها به توصیه‌های هیئت مدیره مبنی بر توجه به سوابق برخی بازیکنان توجهی نکردید که منجر به ترک تیم توسط بازیکن در شرایط حساس شد.

 

ب) برخی از فرصت‌های تبلیغاتی و درآمدزایی با قول و قرار شفاهی واگذار شد و وقتی صحبت از قرارداد پیش آمد و شرایط غیرقابل قبولی در آن وجود داشت که اصلا قابل پذیرش نبود، از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردید و در نتیجه در حوزه اقتصادی باشگاه کسب و جذب درآمدهای پایدار را به زیان‌های انباشته تبدیل نمودید.

 

ج) قراردادهایی با برخی حامیان مالی منعقد کردید که تا امروز هیئت مدیره از جزئیات آن بی خبر است و فرصت‌های خوب درآمدزایی از دست رفته، که جبران آن در باقی مانده فصل بسیار سخت است و این مغایر وعده‌های شماست.

 

د) استقراض از اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه چک های تضمین (که غیرقانونی است) و ایجاد تعهدات در سر رسیدهایی که امکان تأدیه وجه وجود ندارد را جایگزین تحصیل درآمدهای پایدار، مشخص و پاک نمودید. در حالی که این مورد در حوزه اختیارات قانونی و مشروع مدیرعامل نبوده است. نمونه‌های بیشتری را می توان مثال زد اما به همین بسنده کرده و منتظریم در جلسه کارشناسی پاسخ‌ها را دریافت کنیم، بدیهی است تاکیدات هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر امور در چارچوب قوانین و مقررات جاری بوده و هست.

 

و اما سخنی با پیشکسوتان گرامی و هواداران دلسوز و وفادار خانواده بزرگ پرسپولیس

 

1) به صراحت عرض می‌کنیم که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه در هیچ زمانی و به هیچ عنوان سخنی علیه پیشکسوتان و هواداران عزیز نداشته و شایعات منتشر شده ناشی از رفتار و حرکات ناجوانمردانه برخی از افراد سودجو بوده است و اصلا صحت نداشته و شدیدا تکذیب می‌گردد، بدیهی است بیان کنندگان و نشردهندگان اینگونه تهمت‌ها در مراجع قضایی باید پاسخگوی رفتار و گفتار غیرواقعی خود و خدشه دار نمودن اخلاق حرفه‌ای باشند.

 

2) تغییرات محدود در بدنه باشگاه بنا به صلاح و منفعت باشگاه ضروری بوده ، شایسته بود مدیرعامل به جای اینکه خط قرمز خود را حضور یک فرد خاص بداند، همچون هیئت مدیره، صرفه و صلاح باشگاه و هواداران را خط قرمز خود می‌دانست.

 

3) باشگاه پرسپولیس همیشه بزرگ بوده و بزرگ خواهد ماند و راه خود را خواهد رفت، همه کسانی که مسئولیت داشته با تمام وجود برای حفظ آرامش و بهبود وضعیت کوشا بوده و هستند و با استعانت از الطاف خداوند متعال و حمایت پیشکسوتان و هواداران دلسوز، وفادار و همیشه حاضر، پرسپولیس مشکلات را مرتفع و پرسپولیس قهرمان به سوی کسب جام‌های متعدد ادامه مسیر خواهد داد.

 

4) انتظار می رود با حفظ آرامش، اخبار صحیح و به روز را از کلیه مجاری اطلاع رسانی رسمی باشگاه شامل اپلیکیشن، سایت و صفحه اینستاگرامی تعقیب کرده و اطمینان داشته باشید پرسپولیس از بحران‌ها و چالش های پیش رو به سلامت عبور خواهد کرد و باهم جشن‌های قهرمانی را تکرار می‌کنیم.

 

افشاگری قدوسی از اتفاقات پشت پرده در باشگاه

فارس نوشت: برکنار حسین قدوسی از مدیریت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس این باشگاه را با حاشیه‌های عجیبی روبه‌رو کرد به طوری که محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل سرخ‌پوشان با توجه به جلسه نه چندان دوستانه‌ای که شب گذشته با اعضای هیأت مدیره داشت اعلام به استعفا کرد. ظاهراً هیأت مدیره باشگاه به دلایل مختلف از جمله عدم همکاری مناسب او با بخش رسانه‌ای اسپانسر باشگاه راضی نبودند و به همین دلیل خواستار قطع همکاری قدوسی با باشگاه شدند.

 

حسین قدوسی در ارتباط با اتفاق‌های رخ داده در شش ماه گذشته صحبت‌های مفصلی را انجام داد.

 

وی گفت:‌ قبل از هر چیز باید توضیح دهم زمانی که اسپانسر باشگاه قرار شد در سه بخش اینستاگرام، توئیتر و اپلیکیشن فعالیت خود را آغاز کند در جلسه‌ای شرح وظایف هر یک مشخص شد و از ابتدا قرار بر این بود که تمامی اخبار توسط بنده چک شود و سپس در هر یک از شبکه‌های اجتماعی باشگاه منتشر شود اما در حالی که به بخش روابط عمومی باشگاه اعلام کرده بودم پس از تهیه اخبار و چک کردن آنها با من آنها را در اختیار بخش رسانه‌ای اسپانسر قرار دهند اما آنها در نقطه مقابل در 90درصد موارد بدون هماهنگی با من مطالبی را منتشر می‌کردند و همیشه این استرس و نگرانی را داشتم که خبر حاشیه‌ای و یا خلاف منافع باشگاه منتشر نشود.

 

قدوسی افزود: در چندین موارد این اتفاق افتاد و ما با توجه به سطح کاری که آنها در پیش گرفته بودند دچار مشکلاتی شدیم. در جلسه‌ای که هیأت مدیره هم حضور داشتند با سند و مدرک به آنها ثابت کردم که بنده و گروهم تمام همکاری لازم را با بخش رسانه‌ای اسپانسر داشته‌ایم به طوری که مهرداد هاشمی یکی از اعضای هیأت مدیره به من گفت صحبت‌هایی که شما مطرح می‌کنید 180 درجه با صبحت آنها متفاوت است و این مایه تأسف بود که باید چنین اتفاقاتی می‌افتاد.

 

مشاور انصاری‌فرد اضافه کرد:‌ روزی که دوستان ما در این بخش شروع به کار کردند یوزر پسورد اینستاگرام باشگاه را در اختیارشان گذاشتیم تا بتوانند کار خود را شروع کنند اما در یک اقدام عجیب آنها اسم من و گروهم را از ادمینی خارج کردند که وقتی مورد اعتراضم واقع شد گفتند که یوزرپسورد باشگاه در اختیار یلوه است. در واقع آقای یلوه در تمام این مدت با بخش اسپانسر هماهنگ بوده و وقتی موضوع را انصاری‌فرد متوجه شد از دست او ناراحت شد و به او گفت چرا این موضوع را به اطلاع روابط عمومی باشگاه نرسانده است.

 

قدوسی تاکید کرد: این دوستان در برخی از مصاحبه‌ها باعث ایجاد حاشیه شدند از جمله مصاحبه محمد نادری که باشگاه بلژیکی به پرسپولیس پیغام داد که اگر این صحبت‌ها تکذیب نشود برای هر دو دردسرساز خواهد بود یا در روزهایی که تکلیف کالدرون با پرسپولیس مشخص نبود و امید عالیشاه در لیست مازاد بود آنها به بهانه تولد این بازیکن با او مصاحبه کردند و بر خلاف خواسته ما این مصاحبه منتشر شد و درست در بخش‌هایی که مهرداد میناوند در مورد کالدرون با عالیشاه صحبت کرده بود در صفحه اینستاگرامی منتشر شده که آن پیج با آقای انصاری‌فرد دشمنی داشت و مدام مطالبی علیه باشگاه منتشر می‌کرد و هرگز مشخص نشد که این ویدیو چطور به دست این پیج رسیده است.

 

قدوسی تصریح کرد: چگونه است که یکی از اعضای رسانه‌ای اسپانسر شب گذشته به من گفت که از 2 ماه قبل هیأت مدیره به او پیشنهاد پست روابط عمومی باشگاه را داده واقعاً چه ارتباطاتی بین هیأت مدیره و اعضای رسانه‌ای اسپانسر وجود داشته، چه کسانی از 2 ماه پیش دنبال تغییر و تحول در باشگاه بوده‌اند. آقای انصاری‌فرد با حضورش در پرسپولیس فقط چهار نفر با خود به باشگاه آورد، حسین خبیری کارمند اداره کل ورزش تهران است که برای او انتقالی گرفت، دوم مهدی خواجه‌وند مدیر حقوقی باشگاه، سوم آقای سودی و یکی هم بنده که با توجه به پست مهدی خواجه‌وند برای او قرارداد نوشته شد اما مانع عقد قرارداد با من شدند و در این شش ماهی که در این باشگاه بودم یک ریال دریافتی نداشتم. حتی بعد از چهار ماه فعالیت به عنوان مشاور قرار بود با من قرارداد امضا کنند که باز هم مانع این قرارداد شدند.

 

مدیر سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد:  من یکی از سالم‌ترین آدم‌هایی بودم که در این باشگاه کار کردم و با صدای بلند می‌گویم که یکی از پاک‌ترین نقل و انتقالات تاریخ باشگاه پرسپولیس در این مدت صورت گرفت. از سازمان بازرسی کشور، وزارت اطلاعات می‌خواهم که به باشگاه پرسپولیس ورود کنند. آنهایی که به من تهمت می‌زنند که در جذب استوکس، اوساسونا و یحیی بهره‌ای برده‌ام به خدا واگذار می‌کنم.

 

قدوسی یادآور شد: من از هیچکس باکی ندارم و جزو افتخاراتم است که هیچکس جرأت نداشت به من چنین پیشنهاداتی بدهد چون اهل زد و بند نیستم. از سازمان بازرسی یا هر ارگان دیگری خواهش می‌کنم از 30 ایجنتی که بازیکن خارجی به باشگاه معرفی کردند بازجویی کنند و اگر ردی از بهره من در نقل و انتقالات پرسپولیس گرفتند هرچه بگویند قبول می‌کنم. از آنها می‌خواهم به تخلفات مدیران پرسپولیس رسیدگی کنند.

 

وی افزود: من به خوبی از تخلفات آنها آگاه هستم و می‌دانم که برخی از آنها چه پرونده‌هایی داشته‌ و دارند این آقایان باید بدانند که نمی‌توانند یک نفر را مظلوم گیر بیاورند و همه مشکلات را سر آن فرود بیاورند. من بچه عشایر هستم و افتخار می‌کنم پاک و سالم کار کرده‌ام. من می‌دانم چه کسانی به برخی از رسانه‌ها خط و خطوط می‌دهند. حاضرم قید شش ماه حقوقم را بزنم اما همه اتفاقات ناگوار را در این باشگاه افشا کنم.

 

قدوسی تصریح کرد:  من از هواداران می‌خواهم که قضاوت کنند. اسپانسر باشگاه و هیأت مدیره من را علم کردند و عنوان قربانی تا انصاری‌فرد را زمین بزنند و با عنوان کردن اینکه با اپلیکیشن باشگاه همکاری نمی‌کنم ادعاهای کثیفی را مطرح کردند. در حالیکه بنده به خاطر منافع باشگاه از حیثت کاری و شخصیتم گاهی زدم تا کار بخش رسانه‌ای اسپانسر راه بیفتد و خدمت این دوستان بگویم که اگر محمدحسن انصاری‌فرد در پرسپولیس نبود و اگر مجبور نبود به خاطر تأمین منابع مالی با آنها همکاری کند یک ثانیه هم در روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نمی‌ماندم و فقط در این مدت آنها را تحمل کردم.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------