X

آخرین اخبار ورزشی


تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی در آفریقا

تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی در آفریقا به خاطر کرونا

فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرد که بازی های انتخابی جام جهانی در قاره آفریقا به خاطر شیوع دوباره کرونا به تعویق افتاد.…

بنزما: دوست دارم هم‌تیمی رونالدو شومکریم بنزما,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی
ستاره فرانسوی رئال مادرید در نشست خبری پیش از مسابقه حساس مقابل آتالانتا در خصوص شایعه بازگشت رونالدو و انتقال هالند صحبت کرد و از بدشانسی ادن ازارد گفت.

به گزارش فارس، کریم بنزما در نشست خبری پیش از دیدار رئال مادرید مقابل آتالانتا از جاه طلبی کهکشانی‌ها سخن گفت و در خصوص شایعه بازگشت کریستیانو رونالدو به مادرید حرف زد.

 

بنزما گفت: فردا ما باید جاه طلب باشیم، تنها را برد را بخواهیم و بدانیم چقدر این بازی برای ما اهمیت دارد. دیدار فرداشب بسیار سخت خواهد بود زیرا که حریف بسیار قدرتمند است. برد یک بر صفر در دیدار رفت کمکی به ما نمی‌کند. ما باید آماده دیدار برگشت باشیم.

 

وی ادامه داد: آمدن هالند؟ من در خصوص بازیکنان تیم‌های دیگر صحبت نمی‌کنم. همه ساله در خصوص آمدن بازیکنانی به رئال مادرید صحبت می‌شود. او نیز بازیکنی جوان است و توانسته برای تیمش گل‌های فراوانی به ثبت رساند. اگر یک روز هالند این شانس را داشت که به رئال بیاید، بگذارید به این تیم منتقل شود.

 

بزنما در خصوص احتمال بازگشت رونالدو نیز گفت:  من با کریستیانو سال های فوق‌العاده‌ای را در مادرید گذراندم. 3 سال پیش او رفت و اکنون در تیمی دیگر است. نمی‌دانم به رئال بازمی‌گردد یا خیر. من نه مربی رئال هستم و نه مدیر و رئیس این باشگاه اما از طرف خودم می‌گویم که دوست دارم دوباره با رونالدو هم‌بازی شوم.

 

ستاره رئال مادرید در خصوص مصدومیت دوباره ادن ازارد نیز اظهار داشت: او از زمانی که به رئال آمده بسیار بدشانس بوده است. من برایش متاسفم. همه می‌دانند که او چقدر بازیکن بزرگی است و می‌تواند به ما کمک کند. ازارد خودش هم ناراحت است زیرا می‌خواست در بازی فردا به میدان بیاید و عملکردش را به نمایش گذارد. ما به او احتیاج داریم و امیدوارم زودتر خوب شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------