زرینچه: در بیانیه استقلال نام پیشکسوتان نبود انگار نه انگار که امثال ما جوانی خود را به پای استقلال گذاشتیمزرینچه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کاپیتان و عضو سابق هیئت مدیره استقلال معتقد است فرهاد مجیدی باید رودربایستی را کنار بگذارد.

جواد زرینچه سرپرست سابق استقلال در گفت و گو با ایلنا در خصوص تمدید قرارداد مجیدی با استقلال اظهار داشت:  در مصاحبه قبلی خودم گفته بودم مجیدی باید در استقلال بماند و با این تیم به عنوان قهرمانی برسد

 

وی در خصوص انتخاب آجورلو به سمت مدیرعاملی استقلال تصریح کرد: آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شده و دلم می‌خواهد موفق شود چون استقلال را دوست دارم.

 

زرینچه افزود: البته ایشان در بیانیه خود هیچ اسمی از پیشکسوتان استقلال نبرد. انگار نه انگار که امثال ما جوانی خود را به پای استقلال گذاشتیم اما با این وجود بازهم دوست دارم استقلال موفق شود و امیدوارم این آقایان برای خدمت آمده باشند.

 

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط فعلی آبی پوشان خاطر نشان کرد: حالا که تکلیف مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مشخص شده، فرهاد مجیدی باید رودربایستی را کنار بگذارد و خواسته‌هایش را دقیق و شفاف با این آقایان مطرح کند چون سرمربی تیم است و در نهایت نتایج به پای او نوشته می‌شود. فرهاد همه چیز را بگوید و خواسته‌هایش را طلب کند تا جای هیچ بهانه از طرف هر دو طرف باقی نماند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------