آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

(عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.02.27/ بیرو قانونا مشکلی برای انتقال قرضی ندارد

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.02.27/ را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

ادعای روزنامه ترکیه: صیادمنش به هال‌سیتی پیوستصیادمنش،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
روزنامه فوتومچ ترکیه مدعی شد که کار انتقال اللهیار صیادمنش بازیکن ایرانی فنرباغچه به هال سیتی تمام شده است.

به گزارش ورزش سه، به نظر می رسد که مهاجم ایرانی فنرباغچه فصل بعد را در چمپیونشیپ یا لیگ دسته یک انگلیس می گذراند. طی روزهای گذشته اخبار زیادی مبنی بر علاقه هال سیتی و مالک ترک این باشگاه به اللهیار صیادمنش در رسان های ترکیه منتشر شد و اکنون اخبار حاکی از آن است که این انتقال در آستانه نهایی شدن است.

 

روزنامه فوتومچ ترکیه ساعاتی پیش در خبری از تمام شدن کار این انتقال خبر داد و با تیتر "میها زایچ و اللهیار صیادمنش به هال سیتی منتقل شدند"، نوشت: خبر فوری از فنرباغچه. اعلام شد میها زایچ ستاره اسلوونیایی زرد و آبی ها به همراه اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی به هال سیتی منتقل شدند.

 

فوتومچ در ادامه نوشت:  چند روز قبل از آغاز رسمی دوره نقل و انتقالات زمستانی، یک تحول بزرگ در فنرباغچه انجام شد. مسیر دو بازیکن از قناری ها جدا شد. به گزارش تی آر تی اسپور، میها زایچ ستاره اسلوونیایی فنرباغچه و اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی این تیم به هال سیتی یکی از تیم های چمپیونشیپ انگلیس منتقل شدند.

 

البته روزنامه فوتومچ تنها رسانه ای نیست که از این انتقال خبر داده است. وب سایت habermotto در خبری نوشت: فنرباغچه که به تلاش های خود در نقل و انتقالات ادامه می دهد، راه خود را از اللهیار صیادمنش و میها زایچ جدا می کند. هال سیتی، یکی از تیم های حاضر در لیگ دسته یک بریتانیا که متعلق به آجون ایلیجالی است، اللهیار صیادمنش و میها زایچ را از فنرباغچه جذب کرد.

 

آجون ایلیجالی تهیه کننده و مجری میلیونر ترک و مالک جدید هال‌سیتی چند روزی است که علاقه خود را به جذب این دو بازیکن نشان داده و آنگونه که رسانه های ترکیه می گویند، کار انتقال صیادمنش و زایچ به هال سیتی تمام شده است. وب سایت معروف آجان اسپور ترکیه نیز دیگر رسانه ای است که این خبر را اعلام کرده است.

 

اللهیار صیادمنش که پس از انتقال از استقلال راهی فنرباغچه شد، در یک سال و نیم گذشته برای زوریا لوهانسک اوکراین به میدان می رفت و پس از پایان قرارداد قرضی خود با این باشگاه، به فنرباغچه بازگشته است. حالا نیز مدیران این تیم ترکی در پی فروش ستاره جوان و ایرانی خود به هال سیتی هستند. برخی از رسانه های غیررسمی ارزش این معامله را رقمی بین 5 و نیم تا 6 میلیون یورو تخمین زده اند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------