کی‌روش، مترجم سرمربی استقلال شد/اعلام زمان بازگشت سیلوا به تهران کی‌روش,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
یک عضو جدید به مجموعه استقلال اضافه شده است. 

به گزارش فارس، در تمرینات استقلال طی چند روز اخیر یک عضو تازه حضور دارد که در اجرای برنامه‌های تیمی به سرمربی تیم کمک می‌کند.

 

روی موتا، پائولو میگوئل دوس‌ سانتوس و ژائو آبرئو به عنوان دستیاران ریکاردو ساپینتو مشغول کار هستند که در کنار آن‌ها نفر جدیدی نیز به جمع پرتغالی‌های استقلال اضافه شده و از او به عنوان عضوی از کادرفنی نام برده می‌شود.

 

 کی‌روش,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

اما "پدرو کی‌روش" به عنوان مربی در جمع آبی پوشان حضور ندارد و در واقع او مترجم ساپینتو است که صحبت‌ها و نظراتش را به سایر اعضای تیم و همچنین باشگاه منتقل می‌کند.

 

گفته می‌‌شود کی‌روش استقلال به واسطه همسر ایرانی‌اش، تسلط خوبی روی زبان فارسی دارد و در واقع تبدیل به پل ارتباطی ساپینتو با سایرین شده است.

 

با اینحال هنوز مشخص نیست که برای حضور در کنفرانس‌ها و نشست‌های خبری نیز از کی‌روش استفاده می‌‌شود یا مسئولان استقلال فرد دیگری را در نظر می‌گیرند.

 

 اعلام زمان بازگشت سیلوا به تهران/لیست استقلال به زودی مشخص می‌َشود

زمان بازگشت رافائل سیلوا به جمع آبی پوشان مشخص شد. 

 

به گزارش  فارس، تمرینات تیم فوتبال استقلال از روز شنبه در ورزشگاه انقلاب آغاز شد و این در حالیست که مدافع برزیلی هنوز به ایران برنگشته است.

 

البته رافائل سیلوا که پس از تمدید قرارداد با هماهنگی باشگاه مدت بیشتری را برای استراحت در برزیل ماند، تمریناتش را به صورت انفرادی انجام می‌دهد تا دچار افت بدنی نشود.

 

این مدافع باتجربه قرار است به زودی برزیل را ترک کند تا برای فردا شب یا بامداد جمعه در تهران باشد. با حضور سیلوا در تمرینات دغدغه‌های ساپینتو نیز برای شناسایی شاکله دفاعی تیم رفع می‌شود.

 

 کی‌روش,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

سرمربی پرتغالی استقلال در هفته اول تمرینات علاوه بر پیاده کردن برنامه‌های تیمی، به آنالیز فنی و فیزیکی بازیکنان می‌پردازد. ساپینتو با انجام تست‌های آمادگی جسمانی وضعیت بدنی بازیکنان را زیر نظر دارد تا آماده ترین نفرات را برای مسابقات فصل جدید انتخاب کند.

 

با توجه به بازگشت بازیکنان قرضی و تعدد نفرات در تمرین استقلال، قرار است پس از پایان دور اول تمرینات آبی پوشان بر اساس آنالیزهای کادرفنی، برخی ازبازیکنان راهی تیم‌های دیگر شوند اما در این خصوص هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده و به نظر می‌رسد بازی درون تیمی آخر هفته معیار مهمی در این زمینه باشد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022