خلاقیت باشگاه پورتو برای رکورد طارمی به زبان فارسی / کنایه سنگین سرمربی پورتو به منتقدان طارمی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
باشگاه پورتو در اقدامی خلاقانه به زبان فارسی از رکورد ستاره ایرانی اش رونمایی کرد.

 به گزارش فارس، بامداد امروز در چارچوب هفته سوم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و به برتری 3 بر صفر رسید.

 

در این مسابقه، مهدی طارمی در ترکیب اصلی حضور داشت و در نیمه اول نیز نمایشی عالی از خود نشان داد. ستاره کشورمان روی گل نیز اثرگذار بود و باعث شد تا توپ به اوانیلسون برسد و گل اول به ثمر برسد.

 

روی صحنه گل، طارمی با دروازه‌بان حریف برخورد کرد و شدیدا مصدوم شد. او در دقیقه ۷۲ این مسابقه نتوانست بازی را ادامه دهد و از بازی بیرون رفت.

 

ستاره تیم ملی کشورمان صدمین بازی اش  را با پیراهن پورتو انجام داد و باشگاه بزرگ پرتغالی در اقدامی خلاقانه به مناسب این رکورد ستاره ایرانی اش در توئیتر به زبان فارسی، نوشت: داستانی که پر از گل و باشگاه پورتو نوشته شد، مهدی طارمی - پسر خلیج فارس - ۱۰۰ بازی با پیراهن تیم ما، اینجا برای مهدی یک پیام تبریک بنویسید.

 

 ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

باشگاه پورتو با این خلاقیت به زبان فارسی کاربران فارسی زبان را تشویق کرد تا برای ستاره ایرانیشان پیامی به مناسبت 100 بازی با پیراهن پورتو بنویسند.

 

 کنایه سنگین سرمربی پورتو به منتقدان طارمی

سرمربی پورتو با کنایه سنگین جواب منتقدان ستاره ایرانی را داد.

 

به گزارش فارس،  بامداد امروز در چارچوب هفته سوم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و به برتری 3 بر صفر رسید.

 

در این مسابقه، مهدی طارمی در ترکیب اصلی حضور داشت و در نیمه اول نیز نمایشی عالی از خود نشان داد. ستاره کشورمان روی گل نیز اثرگذار بود و باعث شد تا توپ به اوانیلسون برسد و گل اول به ثمر برسد. اما طارمی در نیمه دوم بعد از پاس گلش مصدوم شد و از زمین خارج شد.

 

 ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

2 گل پورتو در این بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید که طارمی در این پنالتی ها دخل و تصرف نداشت.

 

مهدی طارمی هفته گذشته از سوی هواداران اسپورتینگ و برخی رسانه ها مورد حمله قرار گرفته بود که با حرکاتش باعث می شود تا داوران پنالتی بگیرند.

 

در همین رابطه سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو از ستاره ایرانی اش در این زمینه حمایت کرد و با کنایه به منتقدان ستاره ایرانی، گفت: خوشحالم که طارمی پنالتی های ما را در این بازی نگرفت... من با او در این زمینه همدردی می کنم. تو را به آغوش می گیرم به خاطر تلاشی که انجام دادی و همیشه بهترین ها را برای تیم می گذاری. او بعد از گل اول خیلی شاکی بود، اما همیشه می خواهد ادامه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022