توضیحات رییس کمیته تعیین وضعیت درباره جذب بازیکن خارجی اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,بازیکن خارجی
رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، گفت: مقرر شد باشگاه‌هایی که درصدد جذب بازیکن خارجی هستند، قبل از شروع فصل آینده و در زمان نقل انتقالات می‌بایست در چارچوب استانداردهای مجوز صدور لیگ حرفه‌ای و کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کنند. 

جلسه بررسی وضعیت پرونده‌های انضباطی باشگاه‌های تراکتور تبریز، ماشین‌سازی، نود ارومیه، ملوان بندرانزلی و گل‌گهر سیرجان ظهر امروز (یکشنبه ۳۱ فروردین ماه) با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل فداسیون، محمود شیعی، عضو هیات رییسه، مسوولین ذیربط در فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌های فوق برگزار شد.

 

جمشید نورشرق، رییس کمیته تعیین وضعیت درباره این نشست عنوان کرد: این جلسه در پی شرایط بررسی‌های مالی باشگاه‌ها و بدهی‌های داخلی و خارجی با تدبیر دبیرکل فدراسیون امروز انجام شد. باشگاه‌های حاضر در این نشست نظرات و پیشنهادات را در جهت تکلیف و حل و فصل مالی ارایه کردند. همچنین از طرف فدراسیون فوتبال نیز مطالب و پیشنهاداتی که منجر به کاهش این تعهدات در خصوص سیر نزولی بدهی‌های مالی نزد فیفا می‌شود، نیز ارائه گردید.

 

وی در ادامه بیان کرد: مقرر شد متعاقب این جلسه با هم‌اندیشی بین باشگاه‌ها و فدراسیون راهکارهای اجرایی درباره قرارداد تیپ که با نظر فدراسیون فوتبال در آینده‌ای نزدیک با لحاظ چارچوب استاندارد حرفه‌ای و همچنین با رعایت حقوق بین‌المللی تهیه خواهد شد،به اجرا دربیاید. بدون تردید این راهکارها بر مبنای سیاست‌گذاری و تعامل فی مابین خواهد بود.

 

رییس کمیته تعیین وضعیت در پایان در خصوص به کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در باشگاه‌ها اظهار داشت: حاضرین نظرات خود درخصوص جذب بازیکن و مربی خارجی در باشگاه‌ها مطرح کردند و به عنوان یک اولویت مقرر شد باشگاه‌هایی که درصدد جذب بازیکن خارجی هستند، قبل از شروع فصل آتی و در زمان نقل انتقالات می‌بایست در چارچوب استانداردهای مجوز صدور لیگ حرفه‌ای و کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کنند.

 

 

  ایرنا  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------