X

استقلال مثل پاس نیست تا نابودش کنید/ ای خدا؛ این دولت کی عوض می‌شود؟استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مهدی امیرآبادی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: به خدا قسم باشگاه استقلال مثل پاس تهران نیست که بخواهید آن را نابود و از صفحه روزگار محو کنید این تیم حداقل ۳۰ میلیون هوادار دارد. 

در پی مشکلات عدیده مالی و مدیریتی در باشگاه استقلال طی فصل‌های اخیر به ویژه در مقاطع پایانی لیگ‌های شانزدهم، هفدهم، هجدهم، نوزدهم و حالا بیستم، جمعی از بازیکنان استقلال که مدعی هستند کمتر از آنچه باید تا این مقطع از فصل دریافت می‌کردند پول گرفتند با تهدید باشگاه به فسخ قراردادشان، نگرانی تازه ای برای هواداران تیم شان به وجود آوردند. مهدی امیر آبادی در گفتگو با خبرورزشی، درباره وضعیت این روزهای استقلال حرف زد.

 

شرایط استقلال و اخباری که از باشگاه به بیرون درز می‌کند نشان داده چندان اوضاع خوب نیست؟

باور کنید اینقدر در این مدت اخبار منفی و ناراحت کننده از باشگاه شنیدم که دیگر دوست ندارم درباره این مسائل حرف بزنم.

 

شنیدید که بازیکنان استقلال به خاطر عدم دریافت کافی پول حاضر به انجام تمرین قبل از بازی با نساجی نشدند؟

وقتی باشگاه مدیر ندارد، وقتی مدیریت دلسوز استقلال نیست و وقتی آمده‌اند تا استقلال را نابود کنند دیگر برای چه ما باید حرف بزنیم؟ به خدا هر چقدر هم هواداران جلوی مجلس، وزارت ورزش یا باشگاه بروند و فریاد بزنند راه به جایی نمی‌برند چون اگر قرار بود گوشی وجود داشته باشد که این صداها را بشنود تا حالا و ظرف این پنج، شش سال شنیده بود. ولی ظاهرا هدف دیگری در سر دارند که غلط است.

 

چه هدفی؟

کاملا مشخص است که می‌خواهند استقلال را نابود کنند. اما به چه علتی من نمی‌دانم. به خدا قسم در بیست و دو، سه سالی که فوتبال بازی کردم هرگز در هیچ باشگاهی چنین اتفاقاتی را ندیدم. البته چرا، در باشگاه پاس تهران این وضعیت را دیدم که می‌خواستند نابودش کنند و کردند ولی آخر استقلال، پاس نیست که به هر قیمتی نابودش کنید. این باشگاه میلیون‌ها هوادار دارد. حداقل ۳۰ میلیون هوادار در داخل و خارج از ایران دلشان با این تیم خوش است. اصلاً کل مردم ایران یک دلخوشی که داشته باشند همین دو تیم آبی و قرمز است.

 

چکار باید کرد تا این وضعیت تمام شود؟

نمی‌دانم به خدا چه بگویم. فقط امیدوارم هرچه زودتر این دولت تمام شود و این افراد بروند تا ببینیم نفرات بعدی که می‌آیند آیا می‌توانند در وضعیت مدیریت باشگاه تغییرات اساسی ایجاد کنند یا نه. فقط امیدوارم اگر این افراد رفتند دوباره جای دیگری پست نگیرند. بارها دیده ایم مدیران نالایق پس از رفتن از یک جا به جایی دیگر می‌روند و دوباره پست می‌گیرند.

 

حرفی با هواداران ندارید؟

هوادار بیچاره فقط رنج می‌کشد و غصه می‌خورد. من دلم به حال این مردم می‌سوزد. دلم برای پیشکسوتانی می‌سوزد که واقعاً دلسوز استقلال هستند و این وضعیت را می‌بینند. امیدوارم هرچه زودتر این شرایط تمام شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------