بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سلامت مردم یا اشتغال با قلیان، مساله این است!اخبار,اخبار اقتصادی,قلیان

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان البرز با انتقاد از ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی استان گفت: این ممنوعیت به بخش اشتغال در این بخش ضربه زده و باعث ریزش 300 نفری فعالان این عرصه شده است.

‌به گزارش‌ ایسنا‌، حجت الاسلام فخرالدین صابری در نهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان که شنبه نهم دی ماه در استانداری البرز  برگزار شد، گفت: در استان 483 نفر متقاضی دریافت مجوز برای مشاغل خانگی بوده‌اند که از این تعداد 154 نفر از طرف میراث فرهنگی برای اعطا تسهیلات معرفی شده‌اند.

 

صابری از جایگاه دوم این سازمان در صدور مجوز برای مشاغل خانگی پس از سازمان بهزیستی خبر داد و افزود: تعداد مجوزهای صادر شده به 135 مورد می‌رسد.

 

وی در ادامه به ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی استان اشاره و خاطرنشان کرد: این باعث ریزش 300 نفری فعالان این عرصه شده است.

 

صابری خاطرنشان کرد: ممنوعیت قلیان به اشتغال کنونی در این بخش ضربه وارد می‌کند و از طرف دیگر سبب می‌شود جوانان قلیان را به خانه‌های خود ببرند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------