آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,نفت

عربستان چگونه در تله نفتی خود گرفتار شد؟

پس از کاهش ۵۰ درصدی صادرات نفت عربستان به آمریکا، ارزش دارایی‌های خارجی بانک مرکزی این کشور هم بیش از ۸۳ میلیارد دلار کاهش…


سبد کالا را چگونه دریافت کنیم؟اخبار ,اخبار اقتصادی ,سبد کالا

 

اخبار اقتصادی - سبد کالا را چگونه دریافت کنیم؟

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: در زمان مقرر، کارت سرپرست خانوار شارژ شده و وی با مراجعه به فروشگاه‌های مربوط می‌تواند سبد کالا خود را دریافت کند.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی گفت: جامعه‌ی هدف طرح سبد کالا مشخص است و نیازی نیست مردم برای دریافت سبد کالا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

«علی غفوری‌مقدم» در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مجموعه‌های مرکزی مربوط از جمله اتحادیه‌ی کارکنان دولت، اتحادیه‌ی کارگران، فرهنگیان و ... اطلاعات جامعه‌ی هدف طرح سبد کالا را جمع‌آوری کردند و افراد مشمول این طرح در زمان اجرا از شارژ این طرح برخوردار می‌شوند.

یک میلیون و 65 هزار نفر خانوار خراسان‌رضوی سبد کالا دریافت می‌کنند

غفوری‌مقدم با بیان اینکه یک میلیون و 65 هزار نفر خانواده‌ی خراسان‌رضوی مشمول طرح سبد کالا شده‌اند، تصریح کرد: در این طرح به هر خانوار فقط یک سبد کالا تعلق می‌گیرد برای مثال چنانچه در هر خانواده چند مشمول باشند سبد کالا تنها شامل سرپرست خانواده می‌شود و هم‌پوشانی وجود ندارد.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون کالا به سرعت در شبکه توزیع قرار می‌گیرند و با توجه به اینکه توزیع سبد کالا بصورت هم‌زمان کشوری است در استان نیز هم‌زمان با کل کشور سبد کالا توزیع می‌شود.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: در زمان مقرر، کارت سرپرست خانوار شارژ شده و وی با مراجعه به فروشگاه‌های مربوط می‌تواند سبد کالا خود را دریافت کند.

غفوری‌مقدم خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کالای مورد نیاز استان تأمین شده است از مردم خواست در زمان آغاز طرح برای دریافت سبد کالای خود عجله نکنند. 

اخبار اقتصادی - ایسنا

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------فروشگاه 3