آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,ظریف

ظریف: تحریم‌ها هرگز موثر نبوده‌اند

محمد جواد ظریف در پیامی توییتری با اشاره به پابرجا بودن پیشبرد مذاکرات ایران با سایر کشورها و شانه خالی کردن آمریکا به ناکارآمد بودن تحریم‌های ایران تاکید کرد. به گزارش…


نتانیاهو مدعی تلاش ایران برای خرابکاری در سرزمین های‌اشغالی شد!اخبار,اخبار سیاست خارجی,نتانیاهو

نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد که سازمان اطلاعات و امنیت داخلی این رژیم موفق به بازداشت مظنونینی شده است که از طرف ایران قصد داشتند این رژیم را در سرزمین های اشغالی هدف قرار دهند!

به گزارش مهر به نقل از رسانه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در اظهاراتی مضحک ادعا کرد که سیستم امنیت داخلی این رژیم موسوم به «شاباک» موفق به بازداشت مظنونینی شده است که از طرف ایران قصد داشتند این رژیم را در سرزمین های اشغالی هدف قرار دهند!

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه با اشاره به دستگیری چند مظنون در این خصوص مدعی شد: این شبکه بخشی از تلاش ایران برای هدف قراردادن اسرائیل نه تنها به واسطه کمک به گروه های تروریستی از قیبل حماس و حزب الله بود؛ بلکه تلاش می کرد تا (مستقیماً) به انجام حملات تروریستی در داخل اسرائیل علیه شهروندان ما (شهرنشینان اشغالی) مبادرت نماید.

 

وی در ادامه افزود: این رویداد اولین باری نیست که به وقوع می پیوندد.

 

لازم به ذکر است، روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز در اقدام رسانه ای هماهنگ ساعاتی پیش در خبری به نقل از شاباک (سرویس امنیت داخلی اسرائیل) مدعی شد که یکی از نیروهای اطلاعاتی ایران در آفریقای جنوبی اقدام به استخدام نیرو در کرانه باختری و انجام عملیات های اطلاعاتی در این منطقه کرده است.

 

شاباک در این راستا مدعی کشف عملیات اطلاعاتی ایران در کرانه باختری شد و اعلام کرد که یک دانشجوی مهندسی رایانه ۲۹ ساله با نام «محمد محارمه» از سوی یک افسر اطلاعاتی ایران استخدام شده بود تا در کرانه باختری دست به عملیات های اطلاعاتی بزند.

 

بر اساس ادعای شین بت، محمد در سال ۲۰۱۵ میلادی از سوی این نیروی ایرانی استخدام شده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------