آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,برجام

چرا لحن ترامپ درباره برجام تندتر شد؟ / واکنش کنگره چیست؟

قانونگذاران آمریکایی اذعان می کنند که تازه ترین التیماتوم ترامپ بر سر توافق هسته ای ایران فشارها را بر قانونگذارانی که در حال تنظیم لایحه ای برای اصلاح برجام هستند…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


اردوغان: پرونده آمریکا برای تحریم‌ ترکیه تلاشی برای کودتای سیاسی در این کشور است  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه گفت: پرونده قضایی که آمریکا علیه ترکیه درباره تحریم‌های ایران مطرح کرده، تلاشی است برای کودتای سیاسی در کشورمان. 

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی صباح، رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه روز سه‌شنبه در سخنرانی در گروه پارلمانی حزب توسعه و عدالت بار دیگر اتهامات مطرح شده از سوی مقامات آمریکایی علیه هالک بانک ترکیه و هاکان آتیلا، معاون این بانک دولتی را محکوم و آن را ناشی از انگیزه‌های سیاسی توصیف کرد.

 

وی تاکید کرد: پرونده‌ای که آمریکا درباره تحریم‌های ایران علیه ترکیه مطرح کرده است، تلاشی برای کودتای سیاسی در کشورمان و منزوی کردن ترکیه از لحاظ اقتصادی به شمار می‌آید.

 

هاکان آتیلا در این پرونده قضایی به اتهام نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران و تامین مالی چند قرارداد با ایران مجرم شناخته شده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------