آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,جان بولتون

خروج از برجام، محور اولین گفت‌وگوی تلویزیونی مشاور امنیت ملی جدید ترامپ

جان بولتون که به تازگی از سوی رییس‌جمهوری آمریکا به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید معرفی شد، در آخرین توییت خود به موضوع گفت‌وگوی تلویزیونی آتی خود در شبکه فاکس‌نیوز…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


اردوغان: پرونده آمریکا برای تحریم‌ ترکیه تلاشی برای کودتای سیاسی در این کشور است  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه گفت: پرونده قضایی که آمریکا علیه ترکیه درباره تحریم‌های ایران مطرح کرده، تلاشی است برای کودتای سیاسی در کشورمان. 

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی صباح، رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه روز سه‌شنبه در سخنرانی در گروه پارلمانی حزب توسعه و عدالت بار دیگر اتهامات مطرح شده از سوی مقامات آمریکایی علیه هالک بانک ترکیه و هاکان آتیلا، معاون این بانک دولتی را محکوم و آن را ناشی از انگیزه‌های سیاسی توصیف کرد.

 

وی تاکید کرد: پرونده‌ای که آمریکا درباره تحریم‌های ایران علیه ترکیه مطرح کرده است، تلاشی برای کودتای سیاسی در کشورمان و منزوی کردن ترکیه از لحاظ اقتصادی به شمار می‌آید.

 

هاکان آتیلا در این پرونده قضایی به اتهام نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران و تامین مالی چند قرارداد با ایران مجرم شناخته شده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------