قاتل فراری بعد از ۲۰ سال دستگیر شد
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قاتل فراری بعد از ۲۰ سال دستگیر شداخبار,اخبار حوادث,قتل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: محکوم به قصاص نفس متواری پس از ۲۰ سال از ارتکاب جنایت، توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مهر، محمدحسین صادقی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محکوم به قصاص نفس متواری بعد از قریب به۲۰ سال از ارتکاب جنایت توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

 

محمد حسین صادقی افزود: شخصی به هویت معلوم که پسر عموی خود رابا شلیک گلوله اسلحه جنگی برنو به علت اختلافات خانوادگی به قتل رسانیده و سپس متواری شده بود بعد از صدور حکم محکومیت غیابی دستگیر شد.

 

وی افزود: محکوم علیه که پس از صدور حکم قصاص در یکی از شهرستان های توابع استان تهران بصورت مخفیانه زندگی می کرد شناسایی و با اعطاء نیابت قضایی شناسایی و دستگیر شد.

 

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: پس از اعزام به کرمانشاه با تقاضای  دادخواهی پرونده جهت اقدامات بعدی به دادگاه صالح ارسال و محکوم علیه با قرار بازداشت موقت روانه زندان  شد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------