آخرین اخبار حوادث


اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,قارچ سمی

مرگ 3 نفر کردستانی بر اثر مصرف قارچ سمی

رئیس شبکه بهداشت و درمان بیجار گفت: ۳ نفر در کردستان بر اثر مصرف قارچ سمی فوت شدند که یک نفر آنها بیجاری است. به گزارش…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تخریب ۵۰ تا ۸۰ درصدی منازل مسکونی خیابان زینبیه بر اثر انفجاراخبار,اخبارحوادث,انفجارمنزل درزینبیه

بر اثر انفجار یک منزل در زینبیه شش منزل مسکونی دیگر ۵۰ تا ۸۰ درصد تخریب شدند و شیشه‌های ۱۹ واحد دیگر نیز تا مساحت ۱۵۰ متری پرتاب شد. حائری با اشاره به اینکه این روزها سر و صدای گیشه از همیشه بلندتر است، گفت: مهران مدیری در ظاهر برای همکاری ابراز علاقه می کند اما در عمل اتفاق دیگری رخ می دهد.

به گزارش  خبرآنلاين ،حادثه انفجار منزل مسکونی در خیابان زینبیه در ساعت ۲۰:۳۴ دقیقه سه شنبه اتفاق افتاده و پس از اعلام این حادثه به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیروهای امدادی از ایستگاه‌های هفت و ۱۹ به محل اعزام شدند.

 

پس از حضور نیروهای امدادی خوشبختانه تنها یک نفر مصدوم در این حادثه شناسایی شد که با حضور به موقع نجاتگران در محل حادثه و با رعایت کلیه نکات ایمنی و انجام عملیات تفحص در میان آواررها، نجاتگران مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند و پس از مداوای اولیه، وی به بیمارستان منتقل شد.

 

در اثر انفجار این منزل مسکونی، مالک کانون حادثه به شدت مصدوم و خسارات گسترده‌ای به منازل اطراف وارد شد و شش منزل مسکونی دیگر ۵۰ تا ۸۰ درصد تخریب شده‌اند و شیشه‌های ۱۹ منزل دیگر نیز تا مساحت ۱۵۰ متری پرتاب شده است.

 

علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است اما براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان نشت و تجمع گاز شهری سبب انفجار شده است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------