مفقود شدن 6 نفر در کوه قارون ایذه در بارندگی امروز  اخبار حوادث,خبرهای  حوادث ,حوادث روز
رئیس جمعیت هلال احمر ایذه از مفقود شدن شش نفر در کوه قارون منطقه سادات حسینی دهدز در پی بارندگی خبر داد. 

غلامرضا امینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی پیش‌بینی بارندگی و احتمال آبگرفتگی و سیلاب در مناطقی از استان خوزستان از جمله ایذه، جمعیت هلال احمر این شهرستان از امروز در حالت آماده باش قرار گرفت و در حال حاضر دو عملیات امداد و نجات در بخش دهدز ایذه در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: بر اساس گزارش‌ها چهار خانوار عشایری مستقر در ارتفاعات حاجی کمال در بالادست دهدز از بارندگی‌های شدید و سیلاب امروز متأثر شدند و چادرها و وسایل زندگی این خانوارها از بین رفت که یک تیم امدادی همراه با اقلام امداد و نجات برای امدادرسانی به این چهار خانوار اعزام شده است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر ایذه تصریح کرد: همچنین در پی تماس شهروندی با پایگاه امداد و نجات سراک (بین دهدز و ایذه) و گزارش مفقود شدن فرد تماس گیرنده به همراه پنج نفر دیگر در کوه قارون واقع در منطقه سادات حسینی دهدز، دو تیم امداد و نجات هلال احمر ایذه به این منطقه اعزام شد.

 

امینی افزود: متأسفانه تماس تلفنی این فرد با پایگاه امداد و نجات ما ناتمام ماند و هنوز معلوم نیست که این شش نفر گردشگر بوده و یا از بومیان و عشایر منطقه هستند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------