بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جسد کارگر چینی مفقود شده در مسجدسلیمان کشف شدمعاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان از کشف جسد کارگر چینی مفقود شده در مسجدسلیمان خبر داد. 

صادق سلامت در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مفقود شدن یک کارگر چینی در مسجدسلیمان در 18 شهریورماه اظهار کرد: جسد این فرد امروز در منطقه چوب سرخ توسط نیروی انتظامی کشف شد.

 

وی افزود: نیروهای هلال احمر و محلی توسط بالگرد و سگ‌های جستجو پیش از این نیز این منطقه را به طور کامل جستجو کرده بودند ولی اثری از این فرد در این منطقه یافت نشده بود.

 

معاون امداد و نجات هلال احمر گفت: علت مرگ این فرد مشخص نیست و در حال حاضر یک گروه تجسس جهت بررسی علت مرگ این کارگر چینی وارد عمل شده است.

 

به گزارش ایسنا، حوالی صبح روز شنبه (18 شهریورماه) یک کارگر چینی 45 ساله به نام "چنگ چان چون" که در بخش دکل‌های حفاری فعالیت داشت برای بازگشت به محل کار و رفتن به کمپ شرکت خود تصمیم گرفت از راه میانبر که در منطقه کوهستانی تل بزان مسجدسلیمان قرار دارد، به تنهایی پیاده‌روی کند.

 

این کارگر راه خود را گم می‌کند و تا سه ساعت پس از زمان حرکت یعنی حدود ساعت 13 روز شنبه در تماس تلفنی با همکاران خود گفته بود که مسیر را گم کرده است اما پس از آن دیگر تلفن این کارگر در دسترس نبود و همکارانش از وی خبری نداشتند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------