نجات گروگان در خاش / آدم رباها دستگیر شدندآدم ربایان مسلح با رهایی گروگان در شهرستان خاش دستگیر شدند. 

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی خاش گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی میانسال، تیمی مجرب از مأموران انتظامی شهرستان برای شناسایی متهم و یا متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: آدم ربایان پس از ربایش این فرد، طی تماس با خانواده وی، خواستار دریافت مبلغ دو میلیارد ریال وجه نقد برای آزادی گروگان شدند.

 

سرهنگ احمد ثمره حسینی افزود: مأموران انتظامی شهرستان خاش با انجام اقدامات پلیسی گسترده و با بکارگیری تمام امکانات، موفق شدند متهمان و مخفیگاه عاملان این آدم ربایی را شناسایی کنند.

 

وی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی، ماموران انتظامی این شهرستان و یگان‌های تخصصی و تکاوران پلیس خاش طی یک عملیات منسجم دو آدم ربا را در مخفیگاهشان دستگیر و فرد ربوده شده را صحیح و سالم آزاد کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خاش در پایان با اشاره به اینکه از مخفیگاه آدم ربایان یک قبضه اسلحه کشف شد، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------