آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , سناتور آمریکایی

سناتور آمریکایی: خروج از سوریه حامل یک پیام وحشتناک برای جهان است

سناتور باب منندز با انتقاد از تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا برای خروج نظامیان کشورش از سوریه گفت، این اقدام به "کشتار" کردهای متحد آمریکا…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سعد حریری امشب در گفتگویی زنده درباره تحولات لبنان سخن می‌گوید  اخباربین الملل ,خبرهای  بین الملل , سعد حریری

نخست وزیر مستعفی لبنان امشب ساعت ۲۱:۳۰ به وقت محلی (۲۳:۰۰) به وقت تهران در گفتگویی زنده با شبکه «المستقبل» درباره تحولات اخیر لبنان سخن می گوید. 

به گزارش مهر به نقل از پایگاه الجدید، سعد حریری نخست وزیر مستعفی لبنان امشب درباره تحولات اخیر این کشور سخن می گوید.

 

بر اساس این گزارش، قرار است در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت محلی (۲۳:۰۰) به وقت تهران گفتگوی زنده حریری با المستقبل پخش شود.

 

این گفتگوی زنده از طریق دیگر شبکه ها نیز پخش خواهد شد.

 

گفتنی است، رویترز شنبه شب درباره نحوه وادار کردن حریری به استعفا توسط عربستان نوشت که از زمان ورود هواپیمای سعد حریری به عربستان هیچ شاهزاده‌ یا مقام‌ وزارتی سعودی برای استقبال از وی نیامد و او را روز بعد ناچار به استعفا کردند.

 

رویترز به نقل از منابع نزدیک به سعدحریری همچنین افزود تلفن وی بعد از ورود به عربستان مصادره شده و فردای آن روز مجبور به قرائت استعفانامه خود شد.

 

به نوشته رویترز، حریری روز بعد از ورود به ریاض تماسی دریافت کرد که در آن از او خواسته شد تا در نشستی با حضور «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی شرکت کند. چهار ساعت بعد، متن استعفا را برای قرائت در تلویزیون به او دادند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------