آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل  , کرملین

کرملین : احتمال دیدار پوتین و بن سلمان در حاشیه نشست گروه ۲۰ در آرژانتین

سخنگوی کرملین از احتمال دیدار رئیس‌جمهوری روسیه و ولیعهد عربستان در آرژانتین خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «ولادیمیر…


ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداخت  اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل, ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان را که از او درباره مهاجرانی که به زعم او حق ورود به آمریکا را دارند سوال کرد، بیرون انداخت.دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان را که از او درباره مهاجرانی که به زعم او حق ورود به آمریکا را دارند سوال کرد، بیرون انداخت. 

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی میل،  در جریان کنفرانس خبری مشترک دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با نورسلطان نظربایف، رئیس‌جمهور قزاقستان، جیم آکوستا، خبرنگار سی‌ان‌ان از ترامپ پرسید: آقای رئیس‌جمهور آیا شما گفتید که می‌خواهید مردم بیشتری از نروژ به آمریکا بیایند؟ ترامپ ابتدا در پاسخ به او گفت من می‌خواهم مردم از هر جایی بیایند.

 

دستیار مطبوعاتی کاخ سفید بعد از این سوال به جیم می‌گوید: تشکر می‌کنم جیم وقت خارج شدن است.

 

آکوستا می گوید که می‌خواهد یک سوال دیگر بپرسد.

 

وی می‌گوید: فقط نژاد قفقازی و کشورهای سفیدپوست جناب؟ یا افرادی از دیگر بخش‌های جهان و افراد رنگین پوست هم می‌توانند به آمریکا بیایند؟

 

بعد از آن ترامپ به آکوستا نگاه کرده و انگشتش را به سوی او نشانه گرفته و می‌گوید: بیرون!

 

بعد از این اتفاق آکوستا در یکسری توئیت واکنش نشان داد.

 

آکوستا نوشت: در حالی که تلاش کردم از ترامپ در اتاق کنفرانس خبری روزولت سوال کنم دستیاران مطبوعاتی کاخ سفید توی صورت من فریاد زدند تا سوال‌های من گم شود. تا به حال چنین چیزی ندیده بودم. چنین اتفاقی بیشتر من را یاد رخدادهای یک کشور دیگر به جز آمریکا می‌اندازد و نه مطمئنا کاخ سفید و کشور آمریکا.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------