آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

ترامپ: پامپئو فیلم شکنجه خاشقچی را ندیده است

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید وزیر خارجه کشورش در سفر به ترکیه، بر خلاف اخبار رسانه‌ها، فیلم یا صدای ضبط شده از لحظات شکنجه و قتل خاشقچی را…


واکنش ترامپ به خبر رابطه‌اش با یک هنرپیشه فیلم‌های غیراخلاقی  اخبار بین الملل  ,خبرهای  بین الملل ,  ترامپ
معاون سخنگوی کاخ سفید گفت که نظر دونالد ترامپ درباره توافق هسته‌ای با ایران همواره این بوده است که این یکی از بدترین توافق‎های بین‎المللی تاریخ آمریکا است.  

پس از آنکه یک بازیگر فیلم‌های غیراخلاقی آمریکایی در مصاحبه‌ای جزئیات جدیدی درباره رابطه‌اش با دونالد ترامپ فاش کرده و از تهدید جانی علیه خود برای وادار کردنش به سکوت درباره این رابطه خبر داد، کاخ سفید این اظهارات وی را تکذیب کرد.

 

به گزارش  ایسنا  به  نقل از پایگاه پلتیکو، راج شاه، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا "باور ندارد" که تهدیدی علیه این بازیگر پورن به نام استورمی دنیلز صورت گرفته باشد.

 

این سخنگو تاکید کرد: هیچ شواهدی در تایید ادعای وی وجود ندارد.

 

کاخ سفید همچنین این ادعا را که دونالد ترامپ با این بازیگر رابطه داشته رد کرد.

 

استورمی دانیلز اخیرا در مصاحبه ای با برنامه "۶۰ دقیقه" شبکه سی.بی.اس آمریکا جزییات این رابطه ادعایی مربوط به سال ۲۰۰۶ و همچنین تهدید شدن جانش در سال ۲۰۱۱ برای سکوت اختیار کردن درباره این قضیه بعد از صحبت‌هایی که او درباره این موضوع در همان سال در مصاحبه‌اش با یک نشریه مطرح کرده بود، فاش کرد.

 

راج شاه سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور آمریکا می‌گوید که هیچ کدام از ادعاهایی که دنیلز در مصاحبه‌اش با سی.بی.اس مطرح کرد درست نیست.

 

وکلای رئیس جمهور آمریکا در پی غرامتی ۲۰ میلیون دلاری از دنیلز هستند چون می‌گویند او موافقتنامه‌ای برای سکوت را شکسته است.

 

دنیلز ۳۹ ساله، به سی.بی.اس گفت که او درست پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ قبول کرده بود در ازای سکوت در مورد آن رابطه ۱۳۰ هزار دلار از مایکل کوهن وکیل ترامپ دریافت کند.

 

او گفت دلیل آن توافق نگرانی از امنیت خانواده‌اش بود.

 

او گفت مرد ناشناسی که در سال ۲۰۱۱ او را در حین همراهی با دختر کوچکش در یک پارکینگ تهدید کرده بود به او گفته است: ترامپ را به حال خود بگذار.

 

اما سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور باور ندارد این ادعای دنیلز هم درست باشد.

 

راج شاه گفت: رئیس جمهور قویا، به روشنی و مکررا ادعاهای مربوط به این ماجرا را رد کرده و تنها کسی که حرفهایش تغییر کرده همان فرد مدعی است.

 

پس از آنکه دنیلز گفت سکوت او لازمه پرهیز از تهدید خشونت بود، کوهن (وکیل ترامپ) یک نامه "پایان و عدم تکرار" (که برای متوقف کردن یک عمل "غیرقانونی" تهیه می‌شود) برای او فرستاد.

 

برنت بلیکلی وکیل کوهن در نامه‌ای در اشاره به شخصی که دنیلز ادعا می‌کند او را تهدید کرده نوشت: کوهن هیچ ارتباطی با چنین شخص و حادثه‌ای نداشته و حتی باور ندارد که چنین شخصی وجود خارجی دارد، یا چنین حادثه‌ای اتفاق افتاده است.

 

به گزارش خبرگزاری رویترز این نامه عصر یکشنبه برای مایکل آوناتی وکیل استورمی دنیلز ارسال شد.

 

کوهن همچنین خواهان عذرخواهی دنیلز شده است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------