بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


باب کورکر:ترامپ هنوز ثبات یا صلاحیت خود را ثابت نکرده است  اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,باب کورکر

سناتور برجسته کنگره آمریکا با انتقاد شدید از رئیس جمهور این کشور اظهار داشت که «دونالد ترامپ» هنوز نشان نداده است که برای کسب موفقیت در مقام خود از ثبات و صلاحیت لازم برخوردار است.

به گزارش مهر به نقل از سی اِن اِن، سناتور «باب کورکر» که از برجسته ترین جمهوریخواهان کنگره به شمار می رود، یکی از شدیداللحن ترین انتقادات را نثار رئیس جمهوری آمریکا کرد و گفت که «دونالد ترامپ» تاکنون نشان نداده است که برای کسب موفقیت در مقام خود از ثبات و صلاحیت لازم برخوردار است.

 

این سناتور کنگره آمریکا روز پنج شنبه به خبرنگاران گفت که به اعتقاد وی، لازم است در داخل کاخ سفید «تغییراتی بنیادین» صورت بگیرد.

 

کورکر با خودداری از ارائه جزئیات بیشتر در خصوص مقصود خود از «تغییرات بینادین» در داخل کاخ سفید، گفت: «تنها یک رویکرد متفاوت مورد نیاز است».

 

باب کورکر در ادامه افزود: «رئیس جمهور آمریکا تاکنون نتوانسته ثبات یا صلاحیت لازم برای کسب موفقیت [در مقام ریاست جمهوری را] از خود نشان دهد».

 

گفتنی است که شاخص سهام داو جونز (Dow Jones) بیشترین اُفت خود را طی سه ماهه اخیر تجربه کرد. دلیل این اُفت، نگرانی و هراس مردم آمریکا از آینده برنامه های پیشنهادی ترامپ و در نتیجه، هجوم برای فروش سهام خود در بازار بورس آمریکاست.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------