احمد مازنی: نیاز داریم ارتباط چهره به چهره با مردم داشته باشیماخبار,اخبار سیاسی,احمد مازنی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مشروعیت مان را از مردم داشته و نیاز به ارتباط چهره به چهره با مردم داریم.

به گزارش مهر، احمد مازنی بعدازظهر شنبه در دیدار با فرماندار نیشابور اظهار کرد: باید زمینه توسعه و ترویج فرهنگ رضوی را از طریق حدیث سلسله الذهب فراهم آوریم زیرا این مهم فرصت تاریخی برای جهان اسلام و مردم نیشابور است که باید از آن استفاده کنند.

 

وی افزود: ظرفیت های کشور ما بسیار زیاد است و ما باید به وسیله سرمایه های انسانی از این موقعیت ها استفاده کنیم. 

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما افتخار می کنیم به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران رسیده ایم. آمریکا دشمن ما بوده است و خواهد بود و مانند گذشته فشارهای زیادی از راه های مختلف به کشور ما متحمل می کند.

 

مازنی بیان کرد:ما مشروعیت مان را از مردم داریم و باید به مردم خدمت کنیم ، ما نیاز داریم ارتباط چهره به چهره با مردم داشته باشیم.

 

در ادامه جلسه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزه اظهار کرد: بهترین تاثیری که امام هشتم (ع) در نیشابور و فیروزه به جای گذاشته است کرامت بسیار بالا  بوده که در مردم نهادینه شده است.

 

جعفر مروارید افزود: اصل مهم در برنامه سالروز ورود امام رضا (ع) به نیشابور مردمی بودن آن است و شورای هماهنگی وظیفه هماهنگی دستگاه ها را برعهده دارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------