آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,تیراندازی به سوی جایگاه رژه

حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز/داعش مسئولیت حمله تروریستی به رژه اهواز را به عهده گرفت(+اسامی مجروحان وشهدا)

شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می دهند. به گزارش سرپوش، شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دادستانی مشهد: ۱۳۸ نفر در اغتشاشات دستگیر شدند/ قاتل شهروند درودی دستگیر شداخبار,اخبار سیاسی,تظاهرات اعتراضی مشهد

معاون دادستان مشهدمقدس گفت: در مجموع ۱۳۸ نفر در اغتشاشات مشهد دستگیر شدند.

حسن حیدری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: در پی اغتشاشات اخیر در مشهد مقدس در مجموع تاکنون 132 نفر دستگیر شده‌اند.

 

معاون دادستان مشهدمقدس بیان کرد: در جریان تجمع نخست در شهر مشهد، 52 نفر دستگیر شدند و در اغتشاش بعدی نیز 74 نفر که قصد تخریب داشتند دستگیر شدند.

 

حیدری گفت: در سومین شب تجمعات در مشهد نیز 12 نفر دیگر دستگیر شدند اما خوشبختانه شب گذشته تجمعی در مشهد نداشتیم و آرامش بر فضای شهر حکمفرما شده است.

 

-------------

 

قاتل شهروند درودی دستگیر شد

سربازان گمنام امام زمان (عج) قاتل شهروند درودی را دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا سربازان گمنام امام زمان (عج) قاتل شهروند درودی را دستگیر کردند.

 

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:فردی که در ناآرامی‌های اخیر شهرستان درود با همدستی متهمین دیگری اقدام به تخریب اموال عمومی و با سرقت خودروی آتش نشانی موجب قتل و جرح شهروندان بی‌گناه شده و سپس متواری و در توابع تهران مخفی گردیده بود ،پس از اقدامات اطلاعاتی توسط سربازان گمنام حضرت ولی عصر (عج) دستگیر گردید.

 

نامبرده دارای سوابق متعدد کیفری از جمله شرارت ،سرقت ،مزاحمت و تعرض به نوامیس مردم می‌باشد. اطلاعات بعدی از دستگیری این فرد ،متعاقباً به آگاهی ملت فهیم و بزرگ ایران خواهد رسید.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------