آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,‌سردار جلالی

‌سردار جلالی: می‌توانیم اینترنت ایرانی - اسلامی داشته باشیم/شبکه اینترنت قطع نخواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


عبدالرضا هاشم‌زایی: رفع حصر و دادن آزادی‌های مدنی ابزار اتحاد است/ زندانی‌های سیاسی را آزاد و عفو عمومی صادر کنیماخبار,اخبار سیاسی,عبدالرضا هاشم‌زایی

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس معتقد است که در شرایط کنونی و بعد از خروج آمریکا از برجام باید اتحاد مردم مستحکم‌تر و وحدت ایجاد شود که ایجاد وحدت هم ابزار می‌خواهد. به گفته او آزادی بیشتر مردم، کاهش سختگیری‌ها و ضعیف‌تر شدن فضای امنیتی از جمله این ابزارها است.

عبدالرضا هاشم‌زایی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» با بیان اینکه همه باید نفع و ضرر برجام را بپذیرند، گفت: تمام حاکمیت جمهوری اسلامی تصمیم گرفت که برجام را قبول کند؛ بنابراین همه باید نفع و ضرر آن را  بپذیرند نه فقط رئیس جمهور و دولت. از مقام معظم رهبری که با برجام موافقت کردند تا سایر مسئولین نظام و کل حاکمیت باید نفع و ضرر این توافقنامه را بپذیرند.

 

او ادامه داد: اعتقادم بر این است که در این موقعیت باید از دوستانی که انتقاد می‌کنند سؤال کنیم که برجام خوب بوده یا بد؟ اگر برجام بد بوده پس چرا آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها به دنبال برهم زدن آن هستند. این دوستان باید بدانند اگر این توافق بد بود آمریکا و اسراییل به دنبال برهم زدن آن نبودند. ازنظر ما برجام برای ما خوب بوده و امتیاز گیریمان بیشتر از امتیازاتی بود که دادیم.

 

این نماینده مجلس گفت: آن عده‌ای که در داخل می‌خواهند برجام را برهم بزنند ناخودآگاه با ترامپ هم‌نوا هستند.

 

هاشم‌زایی معتقد است که باید در شرایط کنونی وحدت را حفظ کنیم و به دنبال این باشیم که آثار منفی خروج آمریکا از برجام را کم کنیم. نباید به دنبال انتقام‌جویی باشیم. تاکید می‌کنم که حاکمیت برجام را پذیرفته و خوب یا بد آن با حاکمیت است.

 

او با بیان اینکه رفع حصر و دادن آزادی‌های مدنی ابزار اتحاد و بازگشت اعتماد به مردم است،‌ گفت: ما باید زندانی‌های سیاسی را آزاد کنیم. عفو عمومی صادر کنیم و هرکسی می‌خواهد به ایران بیاید، مگر اینکه شخصی مشکل امنیتی داشته باشد و فضا را از امنیتی شدن خارج کند.

 

این عضو کمیسیون شوراهای مجلس، گفت: بعد از خروج آمریکا از برجام باید اتحاد مردم مستحکم‌تر و وحدت ایجاد شود که ایجاد وحدت هم ابزار می‌خواهد. آزادی بیشتر مردم، کاهش سختگیری‌ها و ضعیف‌تر کردن فضای امنیتی از جمله این ابزارها است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------