آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,‌سردار جلالی

‌سردار جلالی: می‌توانیم اینترنت ایرانی - اسلامی داشته باشیم/شبکه اینترنت قطع نخواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تکذیب سفر ۶ نماینده مجلس به جام جهانی روسیهاخبار,اخبار سیاسی,مجلس شورای اسلامی

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هیئت رئیسه و کمیته سفرهای خارجی مخالف سفر شش نماینده مجلس برای حضور در جام جهانی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به خبر سفر شش نفر از نمایندگان به روسیه برای تماشای بازی های جام جهانی گفت: هیئت رئیسه مجلس با این سفر کاملا مخالف بوده و اطلاعی از آن هم ندارد. این موضوع حتی در کمیته سفرهای خارجی مجلس هم مطرح نشده و در صورت بیان این موضوع، قطعاً با آن مخالفت خواهد شد.

 

نماینده مردم قم با بیان اینکه اکنون وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم شرایط خوبی ندارد، بیان کرد: اینگونه سفرها در حالی که مردم گرفتار هستند، ضرورتی ندارد و مجلس باید بیشتر به معیشت و بیکاری جوانان توجه کند.

 

امیرآبادی فراهانی ادامه داد: نمایندگان در سال سوم دوره دهم مجلس نباید اجازه دهند فرصت خدمت از دستشان برود و مردم نسبت به خانه ملت بدبین شوند. گویا این شش نماینده از فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی مجلس بنا بر درخواست وزارت ورزش و جوانان می خواهند این سفر را انجام دهند در صورتی که این اقدام خلاف عرف و قانون است.

 

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان باید این درخواست خود را برای حضور نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس ارائه می کرد زیرا فراکسیون‌ها جایگاه رسمی در خانه ملت ندارند. باید از سوء استفاده برخی فراکسیون های داخلی مجلس جلوگیری شود و در این شرایط ضرورتی هم برای حضور نمایندگان مجلس در جام جهانی وجود ندارد.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان می تواند نمایندگان رسمی خود را برای نظارت به روسیه اعزام کند، در دور قبلی بازی های جام جهانی هم چنین موضوعی مطرح شد که برخی نمایندگان خودشان از رفتن منصرف شدند. توصیه من به برخی از نمایندگان در شرایط کنونی این است که بیشتر به فکر مشکلات و معیشت مردم باشند تا بتوانند در آینده پاسخ روشنی از آنها دریافت کنند.

 

جعفرزاده ایمن آبادی: نمایندگان تمایلی به حضور در مسابقات جام جهانی فوتبال ندارند

به گزارش خانه ملت، عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اخبار منتشر شده در خصوص اعزام و اختلاف نمایندگان برای حضور در مسابقات فوتبال جام جهانی را تکذیب کرد.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه نمایندگان مجلس در مسابقات جام جهانی فوتبال حضور پیدا نمی کنند، اظهار داشت: یکی از سایت های ورزشی در خصوص اعزام نمایندگان مجلس به مسابقات جام جهانی اخباری را منتشر کرده است که آن را به عنوان عضو فراکسیون ورزش مجلس تکذیب می کنم.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا جایی که اطلاع دارم با توجه به شرایط اقتصادی کشور، نمایندگان قصد حضور در مسابقات جام جهانی فوتبال را ندارند و هر چند که تا این لحظه چنین برنامه ای نیز وجود نداشته اما اکثر نمایندگان مخالفت خود را با حضور در این مسابقات را اعلام کرده اند.

 

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اینکه نمایندگان نقش نظارتی بر چنین برنامه های دارند اما به دلیل شرایط اقتصادی کشور و تنگناهای مردم از حضور و اعزام به مسابقات اعلام مخالفت کرده ایم.

 

وی گفت: شخصا در باره اعزام نمایندگان به مسابقات جام جهانی با هیچ رسانه های مصاحبه نکردم و ضمن تکذیب این خبر تاکید دارم که طرح چنین مباحثی در راستای تخریب قوه مجریه و مقننه کشور است و با اهداف سیاسی این کار صورت گرفته است با این حال اکثر قریب به اتفاق نمایندگان راغب به حضور در مسابقات نیستند.

 

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه نمایندگان تمایل دارند در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند، بیان داشت: نمایندگان مجلس با هدف همراهی در شرایط سخت اقتصادی سفرهای خارجی خود را منتفی کردند بنابراین از حضور در مسابقات جام جهانی نیز انصراف داده اند.

 

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینکه رسانه های منتشر کرده اند برای حضور نمایندگان دراین مسابقات قرعه کشی می شود کذب محض است، نمایندگان تمایلی به حضور در این برنامه ندارد در عوض تمایل دارند در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------