آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,سعید مرتضوی

درخواست ترک همدانی برای اعاده دادرسی در پرونده سعید مرتضوی

وکیل مدافع جمعی از کارگران از رئیس کل دادگستری استان تهران درخواست اعمال ماده ۴۷۷ آئین دادرسی کیفری در پرونده سعید مرتضوی را کرده است. به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پخش فیلم «گشت ارشاد» از صدا و سیما؟!گشت ارشاد,پخش فیلم پشت ارشاد,اکران فیلم پشت ارشاد,اخبار,اخبارسیاسی

 

پخش فیلم «گشت ارشاد» از صدا و سیما؟!

* عمونوروز با تشکر از دولت گفت: «با تلاش های دولت بالاخره سال در بهترین ساعت ممکن تحویل شد!»، عمونوروز با بیان اینکه همیشه این مشکل را داشته است که نصفه شب ها سخت بلیت گیرش می آمده تا بیاید و سال را تحویل کند، افزود: «در دولت های گذشته و به دلیل بی کفایتی مسئولین وقت، سال در نیمه های شب تحویل می شد که این مورد پس پیگیری های دولت حل شد!»

 

* یک خودرو خواستار شارژ شدن عیدی خویش شد! این خودرو گفت: «تموم طول سال به خودم وعده ی فروردین رو می دادم که چند لیتر بیشتر بنزین بزنم تو باک! اما دولت موتورم رو شکوند! آخه چرا بهم عیدی ندادین!» این خودرو در حالیکه برف پاکن هایش را روشن کرده بود و اشک هایش را از روی چراغ هایش پاک می کرد، گفت: «با همتون قهرم! همین کارها رو می کنین که خودرو گازی میشه! حالا که اینطور شد منم می رم CNG می کشم!»

* فیلم «گشت ارشاد» با تشکر از دوستانی که خودجوش آمدند و از اکرانش جلوگیری کردند گفت: «چندین سال پیش فیلم "آدم برفی" اکران شده بود که لطف نموده و در اصفهان پرده ی سینما را آتش کشیدند و اکران این فیلم را به دلیل اینکه اکبر عبدی لباس خانم در آن پوشیده مختل شد! بعدش در سریال "اُ مثبت" نصرالله رادش لباس خانم پرستاری را پوشید و نهایت ناز و کرشمه را به شصت هفتاد میلیون نفر نشان داد! بعدش هم همین فیلم "آدم برفی" از صدا و سیما پخش شد و همگان (و حتی همان هایی که پرده سینما را مورد عنایت قرار دادند) از دیدن این فیلم لذت بردند!»

 

این فیلم همچنین گفت: «یا مثلاً همین آقای ابوالفضل جلیلی! شونصد تا فیلمش توقیف شده بودند و مجوز اکران در سینما نمی گرفتند. اما چندین سال پیش همه ی فیلم هایش که در این چند ساله توقیف بود و در سینما مجوز اکران نمی گرفت در برنامه های نوروزی چندین سال پیش، همه با هم (هر شب یکی) اکران شدند! در ضمن خود آقای جلیلی امسال داور یکی از مسابقات تلویزیونی شده است!». فیلم "گشت ارشاد" افزود: «اصلاً چرا راه دور بریم! همین "به رنگ ارغوان" که اینقدر در موردش حرف و حدیث بود و مدتی هم توقیف بود هم همین چند روز پیش از صدا و سیما پخش شد!» این فیلم در پایان گفت: «با توجه به تجربیات گذشته، یحتمل من نیز تا چند سال دیگر از صدا و سیما پخش خواهم شد و به همین دلیل از تمام مسببین این امر از همین الآن تشکر و قدردانی می نمایم!»

 

* فیلم «خصوصی» نیز با بیان اینکه تهیه کننده و کارگردان برایش اسم بدی انتخاب کرده اند گفت: «باور کنید اینقدرها هم خصوصی نیستم! خودتون منو ببینین متوجه می شین!» این فیلم با بیان اینکه همین روزها می رود و تغییر نام می دهد از تمام تهیه کننده ها و کارگردانان خواست نام های خوبی برای فیلم هایشان انتخاب کنند تا بعداً با چنین مشکلاتی روبرو نشوند!

 

* دولت به این خوبی کجای دنیا وجود داره؟! شب می خوابی صبح بیدار می شی می بینی 28 هزار تومن به حسابت واریز شده! حالا درسته که هنوز این 28 هزار تومن قابل برداشت نشده اما تشکر می کنیم از دولت بابت این همه ولخرجی! فقط کاش زودتر این پول رو واسمون واریز می کردین تا یه دست شلوار و پیراهن و کفش نو واسه عیدمون می خریدیم و با بقیه ی 28 هزار تومن یه مسافرت هم عید می رفتیم!

 

البته گویا این 28 هزار تومن برای همه واریز نشده! به هر حال تقصیر خودشون بوده! وقتی گفتن بیاین انصراف بدین و با زبون خوش نرفتین این کار رو بکنین خب نتیجه اش همین میشه دیگه!/عصرایران

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------