آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,شهریار حیدری

جزئیات آزادی ۵ مرزبان ربوده شده/ تلاش برای آزادی باقیمانده مرزبانان با کمک دولت پاکستان

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور از جزئیات آزادی پنج نفر از مرزبانان ربوده شده در مرز میرجاوه خبر داد. شهریار حیدری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره…


اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر پارلمان یا شورای عالی بالا گرفت/ برخی درصدد غیرقانونی جلوه دادن شورا هستند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,عبدالله ناصری
عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: عده‌ای از اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان که می‌خواهند پارلمان اصلاحات را جایگزین این تشکل کنند سعی دارند تا فعالیت شورای عالی را غیر قانونی جلوه دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛عبدالله ناصری، عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات در واکنش به اظهارات برخی از اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مبنی بر غیر قانونی بودن این تشکل اظهار کرد: بنده مدتی است از آقای خاتمی خواهش کرده‌ام که در جلسات شورای عالی شرکت نکنم اما این شورا تشکلی مانند دیگر تشکل‌های جریان‌های سیاسی است که نیازی به مجوز برای برگزاری جلسات خود از سوی وزارت کشور ندارد.

 

وی افزود: عده‌ای از اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان که می‌خواهند پارلمان اصلاحات را جایگزین این تشکل کنند سعی دارند تا فعالیت این شورا را غیر قانونی جلوه دهند.

 

ناصری تصریح کرد: تشکل‌هایی مانند شورای عالی برای برگزاری جلسات خود الزاما نیازی به مجوز ندارند و این احزاب هستند که باید برای فعالیت خود از وزارت کشور مجوز دریافت کنند.

 

عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات بیان کرد: شورای عالی سیاستگذاری تنها می‌خواهد مجمع اعضای اصلاح طلب برای هماهنگی در امر انتخابات باشد و قرار نیست که به یک حزب تبدیل شود.

 

گفتنی است که اخیرا یکی از اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان  از غیرقانونی و غیر رسمی بودن این شورا در مراجع قضایی، خبر داده و اعلام کرده بود که این شورا برای برگزاری جلسات خود هم نیازمند اخذ مجوز از وزارت کشور است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------