بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


انتقاد حاجی دلیگانی از عدم شفافیت حقوق مدیران اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حاجی دلیگانی
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت علی‌رغم قانون مصوب مجلس هنوز شاهد عدم شفافیت در حقوق مدیران و مسئولان هستیم. 

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در اخطاری در جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: در خصوص شفاف سازی حقوق مدیران و مسئولان، مجلس شورای اسلامی در سال ۹۵ مصوبه داشت و در سال ۹۶ قرار بود حقوق مقامات و مدیران شفاف سازی شود اما تاکنون اقدامی انجام نشده است.

 

وی در ادامه اعلام کرد: آقای لاریجانی اعلام کرد که اطلاعات نمایندگان مجلس داده شده است اما تاکنون اتفاقی نیفتاده است، هنوز مردم نمی‌دانند که مسئولان آنها چقدر حقوق می‌گیرند.

 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس تصریح کرد: یک فیش حقوقی در فضای مجازی منتشر شد که یک مدیر دولتی ۹۲ تومان حقوق گرفته است اگر این شفاف سازی اتفاق می افتاد شاهد این شرایط نبودیم.

 

به گزارش ایسنا، علی مطهری که اداره مجلس را بر عهد داشت، در پاسخ به وی بیان کرد: این موضوع را ما در هیئت رییسه پی گیری خواهیم کرد. در خصوص مدیری که فرمودید نیز ظاهرا دیشب در تلویزیون پخش شده و این حقوق متعلق به شش ماه این مدیر بوده است که تقریبا ماهی ۱۲ میلیون می‌شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------