بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


آیا قالیباف و جمنا بایکدیگر کنار می آیند؟ اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,قالیباف
حسین کنعانی مقدم، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اظهارات اخیر چمران که جایگزینی شورای وحدت با جمنا را رد کرده بود، می گوید: به نظر می رسد در وضعیت فعلی هر شخص و هر حزب به دنبال محوریت جریان است؛ به طوری که فقط خودش را محور جریان اصولگرایی قرار بدهد. پیش بردن جریان اصولگرایی و اهداف آن به این روش، نتیجه ای جز شکست جریان و شکستن آرا ندارد.  

به گزارش انتخاب ، مهدی چمران اخیرا در واکنش به انتقاد حزب عدالت نزدیک به محمدباقر قالیباف گفته است: در ارتباط با این موضوع که برخی چهره‌های باسابقه و به تعبیر شما تکراری در شورای مرکزی جبهه مردمی حضور دارند، بعضی وقت‌ها چاره‌ای نیست. او همچنین درباره احتمال جایگزینی شورای وحدت به جای جمنا در فرآیند ائتلاف اصولگرایان نیز گفته است: خیر. جلسات مشترکی که تحت عنوان شورای وحدت در حال انجام است دارای هیچ تشکیلات و چارت سازمانی نیست. 

 

کنعانی مقدم در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب» اظهار داشت: به نظر می رسد در وضعیت فعلی هر شخص و هر حزب به دنبال محوریت جریان است؛ به طوری که فقط خودش را محور جریان اصولگرایی قرار بدهد.

 

وی افزود: پیش بردن جریان اصولگرایی و اهداف آن به این روش، نتیجه ای جز شکست جریان و شکستن آرا ندارد.

 

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: این که ائتلاف تنها راه و ضروری ترین راه حل هرجریان است درست است، اما جمنا هم یکی از مدل های این ائتلاف است و می تواند شکل های دیگری هم داشته باشد.

 

وی درباره انتقاد حزب نزدیک به قالیباف و پاسخ چمران نیز گفت: قالیباف و چمران با یکدیگر کار کرده اند و بهتر است خارج از رسانه ها این مسائل را مطرح کنند تا باعث ایجاد شائبه نشوند.

 

کنعانی مقدم خاطرنشان کرد: جریان اصولگرایی باید به ائتلاف برسد تا آرا شکسته نشود و بتواند در انتخابات پیروز شود.

 

وی با اشاره به اظهارات چمران گفت: اینکه بخواهیم برخی حرف ها را به رسانه ها بکشانیم درست نیست و بهتراست برخی مشکلات داخل درهای بسته حل شود.

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------