آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,سردار کمالی

سردار کمالی: تصویب مجدد جریمه مشمولان غایب هیچ توجیه منطقی ندارد

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اجرای این قانون هیچ توجیه منطقی ندارد و بهتر است مدافعان این طرح در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رجایی: بیماری و فشار کار دلیل استعفای نجفی بوداخبار,اخبار اجتماعی,غلامعلی رجایی

مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد و تصور می‌‌کنم شهردار آینده، چنین رأیی را با این اجماع به دست نخواهد آورد، تاکید کرد: بیماری در کنار فشارها، دلیل استعفای نجفی بود.

به گزارش ایلنا، غلامعلی رجایی با تأکید بر اینکه از ابتدا مقاومت‌‌‌هایی وجود داشت که محمدعلی نجفی شهردار نشود، گفت: خود ایشان نیز از عوامل مشدّد یا تشدیدکننده صحبت کردند.

 

وی با اشاره به اینکه بیماری نجفی بهانه نیست اما همه ماجرا هم نیست و مخالفت‌‌‌ها با نجفی در نهایت منتج به نتیجه شد، اظهار داشت: نجفی در عملکرد هفت ماهه خود با وجود مشکلاتی که با آنها مواجه بود، کارنامه پذیرفته‌‌‌شده‌‌‌ای داشت و شورا هم از او راضی بود. 

 

مشاور شهردار تهران با بیان اینکه نجفی به عوامل مشدّد اشاره کرد اما علت اصلی استعفای خود را بیماری عنوان کرد، تصریح کرد: برخلاف ایشان که بیماری را علت اصلی استعفای خود عنوان کرد، من معتقدم اثر عوامل تشدیدکننده از جهاتی، نه تنها کمتر از بیماری نبود، بلکه شاید بیشتر هم بود. 

 

رجایی با اشاره به اینکه هر گونه رابطه بین استعفای ایشان و صحبت‌‌‌های دادستان کل کشور را رد می کنم، خاطرنشان کرد: اصلاً شورا کاری به دادستانی نداشته که حالا بخواهد جا بخورد و آقای نجفی هم ملاحظه‌‌‌ای نداشته که بخواهد با صحبت‌های دادستان دوباره استعفاء بدهد. 

 

به گزارش ایلنا به نقل از شهرنوشت، وی با بیان اینکه اصل بحث این است که یک جریان سیاسی شکست خورده، به دنبال ترمیم خود از طریق تضعیف و تخریب جریان پیروز است و موضوع نجفی بحث فرعی است، ابراز داشت: می‌‌‌خواهند به مردم القاء کنند دیگر نباید به این جریان رأی داد.

 

مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه دست اصلاح‌‌طلبان در شورا با تخلفاتی که از دوره قبل شهرداری به دست آورده‌‌اند پر است، بیان کرد: اصلاح‌‌‌طلبان به سمت مبارزه با «غول فساد» رفتند و کارهایی هم انجام دادند. پیشنهاد می‌‌‌کنم قوه قضاییه برای بررسی ١٢ پرونده‌‌ای که نجفی از تخلفات دوره قبلی شهرداری ارسال کرده و نیز سایر پرونده‌‌‌های فساد در این مجموعه یک شعبه ویژه اختصاص دهد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------