آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,تلگرام

شاکیان پرونده فیلترینگ تلگرام: به قرار منع تعقیب اعتراض کردیم

وکلای دادگستری که شکایتشان از تصمیم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه مبنی بر فیلتر تلگرام به صدور قرار منع تعقیب منجر شده است،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تغییر طعم آب شرب اصفهان جای نگرانی ندارداخبار,اخبار اجتماعی,آب شرب

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه سلامت آب اصفهان روزانه آزمایش و نظارت می‌شود، گفت: تغییر طعم آب آشامیدنی اصفهان به دلیل وجود نیترات نیست.

 به گزارش ایلنا، کمال حیدری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تغییر طعم و مزه آب به دلیل استفاده از آب چاه‌ها برای آشامیدن است اما این مسئله دلیل بر ناسالم بودن آب نیست و جای نگرانی ندارد.

 

حیدری افزود: در تصفیه خانه تمام موارد فیزیکی، بیولوژیک، شیمیایی و املاح موجود در آبی که برای آشامیدن استفاده می شود را طی آزمایشات مختلف و شبانه روزی بررسی می شود.

 

وی با این اطمینان که در آب آشامیدنی نیترات وجود ندارد و اگر چاهی را مشاهده کردیم که آب آن آلوده به نیترات است به طور قطع پلمب می‌شود، افزود: به دنبال بحران آب در اصفهان از آب چاه برای آشامیدن استفاده می شود که هر چه چاه عمیق تر باشد به طور قطع روی مزه و طعم آب تاثیر خواهد گذاشت.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: مرکز بهداشت استان به عنوان ناظر سلامتی آب هر روز بهداشت آب را زیر نظر ناظران در آزمایشگاه ها بررسی می کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------