وقوع باران پراکنده در برخی نقاط کشور/ پیش‌بینی آسمان صاف برای تهران
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


وقوع باران پراکنده در برخی نقاط کشور/ پیش‌بینی آسمان صاف برای تهران  اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,هواشناسی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار پراکنده باران در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده خبر داد و گفت: آسمان تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ و ۳۱ شهریورماه) صاف پیش‌بینی می‌شود.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها، در بعدازظهر امروز در برخی نقاط آذربایجان غربی، کردستان و شمال کرمانشاه و دربعد از ظهر پنجشنبه و جمعه در برخی نقاط آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق رخ خواهد داد.

 

وی افزود: در سه روز آینده در بعضی ساعات در شرق کشور به ویژه منطقه زابل  وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

 

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی تهران طی روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۳۰ شهریورماه)، صاف با بیشینه و کمینه دمای ۳۰ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روز جمعه (۳۱ شهریورماه) مصادف با اول ماه محرم؛ صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۰ و ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------