آخرین اخبار جامعه


پروژه مسئولیت اجتماعی نت برگ,نت برگ,وب‌سایت تخفیف

پروژه مسئولیت اجتماعی نت برگ کلید خورد

اولین و بزرگترین وب‌سایت تخفیف و خرید گروهی در ایران می خواهد قدمی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی برند خود بردارد و به حفظ…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


شانس الویری برای ریاست بر شورای شهر بیش‌تر است یا محسن‌هاشمی؟  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , الویری

عضو منتخب شورای شهر تهران در مورد سرانجام انتخابات هیات رییسه شورای شهر پنجم توضیحاتی را ارائه کرد. 

به گزارش ایسنا، فراهانی گفت‌وگویی در خصوص انتخاب ریاست شورای شهر پنجم با بیان اینکه چه الویری و چه محسن هاشمی ریاست شورا شوند آنها را به عنوان سخنگوی شورا می‌شناسیم که باید نسبت به شهر مسئول باشند، گفت: الویری عملکرد خوبی در این مدت ریاست موقت منتخبین شورای شهر پنجم داشته و شکافی بین اعضای شورای شهر ایجاد نشده است.

 

وی با بیان اینکه بر اساس وفاق جمعی شورا مقرر شد که بین الویری و محسن هاشمی هر کدام رییس شورا شد، نفر دیگر نسبت به فعال کردن ظرفیت‌های شورای عالی استان‌ها معرفی شود، گفت: شورای عالی استان‌ها ساختار مهمی است که به عنوان ضلع سوم دولت و مجلس می‌تواند طرح و لوایح مختلفی را به مجلس و دولت ارائه کند.

 

عضو منتخب شورای شهر تهران افزود: ظرفیت شورای عالی استان‌ها در این سال‌ها مغفول مانده و مورد بی‌مهری قرار گرفته است که امیدواریم در دوره مدیریت جدید این مساله مرتفع شود.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------