مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


برانکو: قهرمان لیگ برتر و جام‌حذفی شویم دوبله ناهار می‌دهم!اخبار,اخبار ورزشی,برانکو

روز گذشته برانکو به همه پرسپولیسی‌ها ناهار داد. برخی از مسئولان و دست‌اندرکاران پرسپولیس همراه بازیکنان این تیم در رستورانی حوالی جردن، مهمان مرد کروات بودند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: در این میان چند خبرنگار هم به دعوت برانکو، خودشان را به این ضیافت رساندند. یکی از این افراد کاوه علی‌اسماعیلی همکار خوب ما بود. او سؤالاتی هم از برانکو پرسید که در زیر می‌توانید بخوانید.

 

چه شد که تصمیم گرفتید به پرسپولیسی‌ها ناهار بدهید؟

تیم، قهرمان نیم‌فصل شده بود و دیدم بد نیست همه دور هم جمع شویم، آن هم در فضایی خارج از زمین چمن، تمرین و مسابقه. اتفاقاً خوب هم شد و حرف‌های‌مان را زدیم.

 

یک‌جورهایی گودبای‌پارتی سرتن چوک هم بود. چرا او از جمع شما جدا شد؟

سرتن چوک پیشنهاد خوبی از فدراسیون فوتبال کرواسی داشت و ما هم اجازه دادیم برود. از زحمات او تشکر می‌کنم. چوک خیلی به ما کمک کرد و در قهرمانی پرسپولیس نقشی تأثیرگذار داشت.

 

شنیدیم زلاتکو، برادر شما قرار است جانشین سرتن چوک شود؟

اسم جانشین سرتن چوک را می‌توانید فردا در سایت باشگاه بخوانید!

 

ولی گفتیم از زبان شما...

(حرف‌مان را قطع می‌کند) گفتم که از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس همه چیز را اعلام می‌کنیم! (اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو دو مرتبه و خیلی جدی این جواب را تکرار می‌کند.)

 

به هر حال شغل ما هم سختی‌های خود را دارد و خوانندگان خبرورزشی توقع دارند اخبار مهم را بگیریم و بنویسیم.

(لبخند می‌زند) شغل شما سخت است اما نه به اندازه مربی‌گری! (با مهربانی ادامه می‌دهد) خبرورزشی همیشه دوست من و پرسپولیس بوده است. البته رابطه ما هر از گاهی دچار نوسان شده ولی دوباره نرمال شده و از این بابت ممنونم!

 

البته خبرورزشی همواره طرفدار حق و حقیقت و تیم‌های موفق است. همین‌طور مربیانی که بتوانند به فوتبال ایران کمک کنند و سعی کردیم در این راستا عدالت را دنبال کنیم.

به هر حال به همه شما خسته نباشید می‌گویم.

 

(به شوخی) قهرمان نیم‌فصل شدید ناهار دادید، اگر قهرمان پایان فصل و جام‌حذفی شوید چه ضیافتی برپا می‌کنید؟

(با صدای بلند می‌خندد) اگر قهرمان لیگ برتر و جام‌حذفی شویم باید دوبله ناهار بدهم! البته ایرادی ندارد و حاضرم این کار را بکنم به شرطی که دبل کنیم.

 

این اتفاق می‌افتد؟

هدف ما همین است. امروز دیدید قبل از صرف ناهار به بچه‌های تیم گفتم قانع نشوید و به دنبال عناوین بیشتر باشید.

 

ولی مقابل بادران کمی مغرور بودید و حریف را دست‌کم گرفتید. این حرف ما نیست، حرف شجاع خلیل‌زاده است!

نه، بادران خیلی خوب بود و انگیزه داشت. من می‌دانستم در جام‌حذفی مقابل این تیم کار راحتی نداریم و واقعاً فراتر از انتظارات ظاهر شدند. با این وجود خوشحالم بردیم و به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیدیم.

 

چرا به سیدجلال، ماهینی، ربیع‌خواه و مسلمان استراحت دادید؟

من باید به فکر سلامتی بازیکنانم باشم. ما سه‌شنبه با نفت آبادان بازی داریم و باید مراقب باشم و به همین خاطر به چند بازیکن استراحت دادم.

 

بازی با صنعت‌نفت سخت‌تر از بادران است یا راحت‌تر؟

اجازه بدهید سوت بازی زده شود تا همگی متوجه جواب این سؤال شویم!

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------