استرالیا خواهان دیدار دوستانه با ایران شداخبار,اخبار ورزشی,مهدی تاج و سفیر استرالیا

سفیر استرالیا عصر امروز با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سفیر کشور استرالیا در تهران ، عصر امروز با مهدی تاج ، رییس  فدراسیون فوتبال دیدار کرد و پیشنهاد داد دو تیم راه‌یافته به جام جهانی دیداری تدارکاتی با هم داشته باشند. در این دیدار آقای یان بیگز سفیر استرالیا در تهران، ضمن تشکر از برگزاری جلسه ، گفت: با توجه به پیشینه خوب همکاری دو فدراسیون استرالیا و ایران و به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور موفق در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، از طرف فدراسیون فوتبال استرالیا پیشنهاد برگزاری یک مسابقه دوستانه بین تیم های ملی دو کشور را می‌دهم. 

 

مهدی تاج هم ضمن تشکر از پیشنهاد سفیر استرالیا در تهران گفت : خوشبختانه تیم ملی کشورمان در حال حاضر در وضعیت پایدار و مناسبی است و ما هم از برگزاری مسابقه دوستانه با تیم استرالیا استقبال می کنیم . پس از بحث و تبادل نظر در مورد تاریخ برگزاری مسابقه فوق ،  مقرر شد هماهنگی های لازم با سرمربی تیم ملی کشورمان صورت پذیرفته  و در صورت تأیید کارلوس کی روش ، به سفارت استرالیا اعلام تا هماهنگی های مورد نیاز برای برگزاری مسابقه انجام شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------