آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی

برانکو: برای دیدار با السد باید به شرایط نرمال برگردیم/ دیدار با نود ارومیه می‌توانست بحران‌ساز شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای دیدار با السد 5 روز فرصت داریم تا به شرایط نرمال برسیم. به گزارش فارس، برانکو…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


اتحاد بازیکنان نفت برای حمایت از سرمربی/ کرار: ما تا آخر پشت سر کمالوند می‌مانیماخبار,اخبار ورزشی,کرار جاسم

بازیکن صنعت نفت آبادان گفت: ما تا آخر پشت سر سرمربی تیم‌مان هستیم.

به گزارش خبرآنلاین، کرار جاسم بازیکن تیم نفت آبادان پس از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، در جمع خبرنگاران گفت:‌ من به تیم پرسپولیس خیلی احترام می‌گذارم.

 

این تیم بزرگترین تیم آسیاست و یکی از بهترین مربی‌های آسیا را در اختیار دارد. نظر دیگر من این است که بهترین مربی آسیا فراز کمالوند است. از خدا می‌خواهم که در مرحله بعدی هم پیروز شویم. ما تا آخر با آقای کمالوند هستیم. اگر او برود ما هم می‌رویم و اگر بماند ما هم می‌مانیم. تیم صنعت نفت آبادان برای ما مثل یک خانه است و اگر یک مسئول بزرگی مثل آقای کمالوند از این تیم جدا شود همگی ما هم می‌رویم و اگر قرار است با فسخ قراردادمان جریمه شویم برای ما هیچ اهمیتی ندارد.

 

او در ادامه گفت: ما آمده‌ایم به این شهر تا برای مردم این شهر بازی کنیم چرا که من عرب هستم و اکثر مردم آبادان هم عرب هستند. من برای آبادانی‌ها می‌جنگم.

 

کرار در رابطه با داوری بازی گفت: داور بسیار عالی قضاوت کرد.

 

او در پاسخ به این سوال که سیدجلال حسینی به قضاوت داور اعتراض داشت، اظهار کرد: سیدجلال حسینی بازیکن بزرگی است و من همیشه به او احترام می‌گذارم.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------