مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


راموس خطاب به مارسلو: بیش از اندازه تنبل هستی!اخبار,اخبار ورزشی,راموس و مارسلو

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید در انتقاد از هم‌تیمی برزیلی‌اش، او را به خاطر متوقف شدن کهکشانی‌ها در خانه لوانته سرزنش کرد.

به گزارش تسنیم، تساوی ۲ بر ۲ شنبه شب رئال مادرید در خانه لوانته با گلی که در دقیقه ۸۸ بازی دریافت کرد هنوز هم سوژه داغ رسانه‌های اسپانیایی است و اگرچه این تساوی باعث افزایش فاصله میان کهکشانی‌ها با بارسلونا صدرنشین نشد، همچنان زین‌الدین زیدان و شاگردانش به خاطر این بازی مورد انتقاد واقع می‌شوند.

 

شب گذشته هم نشریه مارکا به یکی از حاشیه‌های این بازی اشاره کرد، زمانی که سرخیو راموس به هم‌تیمی برزیلی‌اش مارسلو به خاطر اهمال در عمل به وظیفه اصلی‌اش به عنوان یک مدافع تذکر داد. این اتفاق بعد از گل دوم لوانته رخ داد و کاپیتان کهکشانی‌ها به مارسلو گفت: مارسلو، تو بیش از اندازه بی‌حرکتی. هیچ کسی نباید پایش را داخل (محوطه جریمه) بگذارد. وقتی ما فقط یک گل جلو هستیم نباید اشتباه بکنیم.

 

رئال مادرید با دریافت گل دوم در فاصله دو دقیقه به پایان بازی، فرصت کسب دومین برد متوالی‌اش و کم کردن فاصله با بارسلونا را از دست داد تا در رده چهارم جدول باقی بماند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------