مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


استعفای علی کریمی از هدایت سپیدرود/ باشگاه موافقت نکرداخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی

سرمربی سپیدرود رشت در نامه‌ای به مالک و هواداران این باشگاه، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش ایسنا، علی کریمی بعد از چند هفته نشستن روی نیمکت مربیگری سپیدرود رشت، امروز در نامه‌ای به مالک و هواداران این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.

 

سپیدرود روز گذشته در دیداری با سه گل به استقلال باخت تا کماکان احتمال سقوط این تیم به دسته پایین‌تر وجود داشته باشد.

 

او در نامه خود به مدیران باشگاه اعلام کرد که می‌توانند سرمربی دیگری را برای موفقیت این تیم انتخاب کنند.

 

اخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی

باشگاه سپیدرود: کریمی از روی عصبانیت حرف زده،استعفا هم بدهد موافقت نمی‌کنیم

سخنگوی باشگاه سپیدرود گفت: علی کریمی تا دو سال و نیم دیگر با ما قرارداد دارد و ما مخالف جدایی وی هستیم.

 به گزارش فارس، شب گذشته علی کریمی عنوان کرد تا روز دوشنبه تصمیماتی می‌گیرد تا به باشگاه سپیدرود لطمه وارد نشود، در همین راستا حتی عنوان شد که کریمی قصد استعفا دارد. 

 

فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود اظهار داشت:در ابتدا از طرف باشگاه مراتب تشکر و قدردانی ام را  به همه هواداران عزیز و با غیرت این تیم که با حضور و حمایت تمام قدشان در ورزشگاه آزادی؛ تیم سپیدرود و علی کریمی را مورد تشویق و لطف خود قرار دادند اعلام کنم.

 

وی افزود: ما در شرایطی هستیم که باید تلاش بیشتری نسبت به آینده داشته باشیم قطعا مدیریت بحران ؛ لازمه برون رفت از آن در کوتاهترین زمان می باشد و بنابراین حاضریم برای ماندگاری این تیم در لیگ برتر بهای آن را نیز بپردازیم و در این راه دریغ نخواهیم کرد.  چون  می‌دانیم برای خروج از این وضعیت  باید هزینه های زیادی متقبل شویم و از ابتدا نیز با علم به این موضوع هدایت این تیم ارزشمند قرار گرفته در وضعیت بحرانی را پذیرفتیم.

 

البته ما می‌پذیریم که تیم ما در بعضی نقاط کمبود و نواقصی دارد یا به عبارتی همه ابزارمان کامل نیست ولی لازم است که به صراحت اعلام کنم که صفر تا صد مسائل فنی به کادر فنی تیم تفویض شده و در این راه کاملا این اذن و اجازه را به کادر مربیان داده ایم که با رعایت صرفه و صلاح تیم و تشخیص ایشان استقلال خود را در خرید و انتخاب بازیکن جدید اعمال نمایند، حتی اگر این بازیکن خارجی باشد.

 

سخنگوی باشگاه سپیدرود تاکید کرد: ناگفته نماند که مدیریت باشگاه متناسب با نتیجه بازی نسبت به پرداخت پاداش جهت تشویق بازیکنان تاکید دارد و بنابراین تمام سعی و تلاش خود را در جهت ایجاد آرامش در تیم بکار می‌بندد، البته در مورد خرید بازیکن جدید حرف ها و سوالاتی وجود دارد که صراحتا باید بگویم که مربیان تیم همه تلاش خود را در این مورد انجام دادند اما از سویی دیگر همه به این درک در فوتبال رسیده ایم بازیکنی که بتواند به تنهایی ناجی باشد و نتیجه بازی را یک تنه درآورد بدون تیم نمی ماند. بنابراین این هم یک محدودیت است که باید مد نظر قرار گیرد و البته در این بین بازیکنان مطرح در انتخاب تیم مورد علاقه خود نیز دقت نظر خواهند داشت و شاید هم علاقمندی آنها برای حضور در تیمهای بالای جدول بیشتر باشد.

 

خراسانی در خصوص حواشی حول محور علی کریمی طی هفته جاری گفت:هیچکس با بیان و ابراز حرف حق مخالف نیست اما در این بین کسانی همیشه با حرف حق مخالفت می‌کنند که حق علیه آنهاست .متاسفانه شواهد حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال به دنبال اجرای قانون و برقراری عدالت و انصاف برای همگان نیست بلکه بدنبال اعمال نظرات شخصی خودش است. قانون باید در همه جا و برای همه یکسان اجرا شود. بطور مثال؛ با همه احترام به رضا عنایتی؛ این سوال در بادی امر به ذهن متبادر می‌شود که چطور ایشان توانستند در کنفرانس خبری روز گذشته شرکت کنند اما علی کریمی نمی‌تواند؟ مگر ایشان مدرک A دارند؟ این که عدالت نیست بلکه طنز تلخ روزگار این روزهای فوتبال ماست که رایحه بی عدالتی را هر چه بیشتر به مشام میرساند.

 

وی در خصوص صحبت‌های علی کریمی بعد از بازی شب گذشته تیمش مقابل استقلال گفت: من هم با آقای کریمی صحبت کردم و هم با آقای تن‌زاده. مالک باشگاه اعلام کرد علی کریمی به هیچ عنوان بحث استعفا را مطرح نکند. 

 

وی افزود: ما با علی کریمی قرارداد داریم و اصلا نمی‌توانیم روی ۴۵ روز روی عملکرد یک مربی نظر بدهیم، برنامه باشگاه ۲ تا ۳ ساله است و مطمئنا کریمی با ما می‌ماند. 

 

سخنگوی باشگاه سپیدرود درخصوص اینکه کریمی بعد از بازی خودش عنوان کرده که حتی احتمال کناره‌گیری‌اش وجود دارد، گفت: بعد از مسابقه ممکن است مربی یا بازیکن عصبانی باشد و نباید در آن شرایط مصاحبه کند، حرف‌های کریمی از روی عصبانیت بوده و باشگاه استعفایی از او قبول نخواهد کرد. بودن علی کریمی برای ما نعمت است و ما او را آورده‌ایم که از تجربیاتش استفاده کنیم. حتی گواردیولا هم در ۴۵ روز نمی‌تواند کاری انجام دهد. 

 

وی در پایان درخصوص اینکه آیا باشگاه جریمه‌ای برای بازیکنان و کادر فنی به خاطر شکست در نظر می‌گیرد یا خیر، گفت: جریمه برای زمانی است که ما تیم را خودمان بسته باشیم. اگر مربی به باشگاه چنین چیزی را اعلام کند آن را بررسی می‌کنیم ولی اصلا فکر نکرده‌ایم که درمورد این موضوع بخواهیم تصمیم جدیدی بگیریم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------