مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


بازی ایرانی‌ها با تیم‌های عربستانی همچنان در زمین بی‌طرف!اخبار,اخبار ورزشی,کنفدراسیون فوتبال آسیا

دبیرکل AFC صحبت های نا امید کننده ای راجع به بازی های بین نمایندگان ایران و عربستان زد.

به گزارش ایلنا، در حالی که به نظر می رسید قائله بین تیمهای ایرانی و عربستانی تمام شده است اما گویا ماجرا سر دراز دارد و شرایط بدتر از قبل شده است.

 

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از پایان مراسم قرعه‌کشی مسابقات فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا در مقر AFC تأیید کرد که بازی‌ نمایندگان ایران و عربستان همانند دو سال اخیر در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد.

 

وی که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد تأکید کرد که تنها نمایندگان این دو کشور باید در زمینی بی‌طرف بازی و نمایندگان کشورهای دیگر در زمین خود باید از حریف میزبانی کنند که این بدین معناست که نمایندگان امارات باید به ایران و قطر سفر کنند.

 

ویندسور جان در ادامه گفت که بازی‌های رفت نمایندگان ایران و عربستان در زمینی بی‌طرف برگزار خواهد شد و AFC در مورد بازی‌های برگشت نیر تصمیم‌گیری خواهد کرد و تأکید کرد هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد.

 

این یعنی بازی رفت استقلال مقابل الهلال و تراکتور مقابل الاهلی عربستان که در ایران باید برگزار شود در زمین بی طرف خواهد بود و بازی های برگشت که باید در عربستان به انجام برسد ظاهرا بدون هیچ گونه تغییری به میزبانی آنها برگزار خواهد شد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------