مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


آذری: کمیته مسابقات AFC تایید کرده که بازی‌ها در خانه تیم‌ها برگزار شوداخبار,اخبار ورزشی,سعید آذری

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می‌گوید طبق تایید کمیته برگزاری مسابقه‌های AFC دیدارهای لیگ قهرمانان باید به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

به گزارش ایسنا، سعید آذری پس از جلسه مدیران باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: مواضع بر حق تیم‌های ایرانی چهارم دسامبر (۱۳ آذر) در در کمیته برگزاری مسابقه‌ها تایید شده است و صحبت‌هایی که دبیرکل AFC انجام داده نظر شخصی‌اش بوده است چرا که آن چیزی که چهارم دسامبر به دست فدراسیون فوتبال رسیده و امروز هم در جلسه مطرح شد دقیقا بر این تاکید می‌کند که بازی‌ها باید به صورت رفت و برگشت در خانه تیم‌ها برگزار شود.

 

وی درباره این که برخی باشگاه‌ها به دنبال جذب بازیکنان سرباز باشگاه‌های دیگر هستند گفت: این مساله به نحوه نقل و انتقالات برمی‌گردد و من هنوز بیانیه‌ای را که روابط عمومی باشگاه‌ ما صادر کرده بود نخوانده‌ام. این بیانیه در پاسخ به ابهاماتی بوده که انجام شده است زیرا هم ما و هم باشگاه تراکتورسازی تبریز که در لیگ قهرمانان آسیا حاضر هستیم باید موازین حرفه‌ای را رعایت کنیم. ما باید در پلی‌آف هم شرکت کنیم که اگر این فرصت را از دست بدهیم یکی از نمایندگان ایران از رقابت‌ها حذف می‌شود.

 

او ادامه داد: امیدوارم با توجه به صحبت‌هایی که امروز انجام دادیم و همین‌طور این که بازیکنان‌مان می‌توانستند تا اول تیرماه ۹۷ معافیت تحصیلی استفاده کنند، نمی‌دانم چه عاملی باعث شده که این بازیکنان بخواهند زودتر به خدمت سربازی بروند اما قبول داریم هر کسی باید به سربازی برود. ما هم این کار را انجام داده‌ایم اما استفاده از برخی اصطلاحات واقعا خوب نیست. خدمت رفتن را نباید وسیله‌ای برای خالی کردن سایر تیم‌ها قرار داد.

 

وی افزود: هفته آینده هم باید جلسه‌ی دیگری درباره بحث میزبانی ایرانی‌ها از عربستانی‌ها برگزار شود اما جلسه امروز خوشایند بود و هر تصمیمی گرفته شود تصمیم هر چهار باشگاه است چرا که بحث ما راجع به منافع باشگاهی ایران در آسیا است و ما موظف هستیم که تصمیمی جامع در این مورد بگیریم. امیدوارم مردم خوب تبریز و طرفداران خوب استقلال در کشور خودمان شاهد حضور تیم‌های عربستانی باشند.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------