آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


مهلت یک ساله سازمان امور مالیاتی کشور برای سرخابی ها  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی  ,سرخابی

بدهی های مالیاتی استقلال و پرسپولیس در یک نشست بررسی شد.

 به گزارش ایلنا و به نقل از  سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه مدیران عامل باشگاههای استقلال و پرسپولیس با حضور ریاست محترم فدراسیون فوتبال و نماینده فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با رئیس و معاونین امور مالیاتی کشور در خصوص بررسی و حل و فصل بدهی های مالیاتی و در محل سازمان امور مالیاتی کشور صبح امروز برگزار شد .

 

در این جلسه ابتدا مدیران عامل دو باشگاه گزارشی از وضعیت جاری باشگاهها و بدهیهای مالیاتی را ارائه نمودند. سپس آقای دکتر تقوی نژاد با درنظر گرفتن شرایط کنونی باشگاهها و با توجه به اینکه AFC تا 25 مردادماه فرصت داده است تا باشگاههای استقلال و پرسپولیس تکلیف بدهیهای مالیاتی خود را روشن نمایند و بتوانند مجوز حضور در مسابقات جام باشگاههای آسیا را بدست آورند دستوراتی را صادر نمودند و مقرر گردید مهلت داده شده 6 ماهه سازمان امور مالیاتی کشور برای مدت یکسال دیگر تمدید شود و باشگاههای یاد شده نسبت به پرداخت بدهیهای خود همکاری لازم مبذول دارند در پایان جلسه مدیران عامل دو باشگاه از مساعدت و همکاری آقای دکتر تقوی نژاد و حمایت ایشان از ورزش کشور بالاخص دو باشگاه پرطرفدار تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------