آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,جام جهانی 2018 روسیه

جام جهانی روسیه، جام پنالتی‌ها

با پایان دور اول مرحله گروهی جام جهانی، تاکنون در ۱۶ مسابقه ۹ پنالتی گرفته شده که آمار بالایی است. به گزارش ایسنا، دور اول…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بیانیه باشگاه تراکتورسازی در آستانه دیدار با استقلال اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,تراکتور سازی

باشگاه تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار با آبی پوشان تهران بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مهر و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، این باشگاه در آستانه دیدار حساس هفته سوم لیگ برتر مقابل استقلال تهران بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: 

 

سومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر و سومین آزمون برای همه اعضای خانواده بزرگ تراکتورسازی که در این فصل عهد و پیمانی ماندگار با یکدیگر بسته‌اند.

 

همانطور که یحیی و شاگردانش بر سر این پیمان باقی مانده‌اند و تا آخرین نفس برای سربلندی و افتخار نام بزرگ تراکتور می‌جنگند ، هوادار وفادار از تهران، کرج، تبریز و جای جای ایران به ورزشگاه آزادی می‌آید تا با تشویق‌های پرشور خود تیم محبوبش را همراهی کند.

 

بازیکنان تراکتورسازی در این فصل بیش از همیشه به حمایت همه جانبه هواداران پرشور خود چشم امید بسته‌اند. هواداری که جای خالی همه سختی‌ها و کمبودهای این فصل را پر می‌کند و در تمامی شهرهای ایران نشان می دهد که تراکتور تنها نخواهد ماند.

 

بازی‌های هجومی و تلاش قابل تحسین شاگردان یحیی در دو هفته ابتدایی لیگ اگرچه منجر به کسب نتیجه مطلوب نشد اما هوادار فهیم و فوتبال شناس تراکتور را از تماشای نمایشی چشم نواز سیراب کرد. هواداری که بر پای عهد و پیمان خودش ثابت قدم مانده امروز هم دست از حمایت تیم محبوبش بر نخواهد داشت و تسلیم نخواهد شد.

 

امروز بهترین فرصت است برای نشان دادن فرهنگ اصیل هوادار تراکتور که الگویی از تماشاگر پرشور و هیجان برای فوتبال ایران است. نمادی از غیرت و تعصب وفاداری که تنها رفیق روزهای خوب و پیروزی‌های شیرین نبوده و نیست. همراهی برای تمامی روزهای سخت و آسان که در گرمان و سرما دل از عشق ماندگار نمی‌کند. با تمام وجود در دوردست ترین شهرهای ایران تیم محبوبش را تنها نمی‌گذارد.

 

امروز فرصتی است برای اتحاد و یکدلی و نشان دادن اقتدار هواداران پرشور تراکتورسازی که با حفظ احترام تیم و هواداران رقیب تنها یک صدا به تشویق تیم محبوب خودش می پردازد. همچون همیشه نمونه ای از الگوی وفاداری و عشق و اخلاق باشید در ورزشگاه تا تراکتور بزرگ باز هم به این هوادار پرشور و وفادار تکیه کند.

 

دست در دست هم حماسه‌ای دیگر می‌سازیم با وجود تمامی مشکلات و کاستی‌ها و در پایان راه این ما هستیم که سربلند می‌مانیم. نام بزرگ تراکتور محبوب است که از این آزمون ها عبور می کند و با تکیه بر شور و عشق وفادار ترین هواداران فوتبال  باز هم افتخار می آفریند.

 

یاشاسین تراکتور ، یاشاسین آذربایجان.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------