آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیگو سیمئونه

انتقاد تند سیمئونه از تیم ملی آرژانتین

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به شدت از عملکرد تیم ملی آرژانتین انتقاد کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌به نقل از موندو دپورتیوو،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دلیل اصلی قهرکی‌روش در فرودگاه مشخص شد/ پاداش‌ها تا بازی ازبکستان پرداخت شده است   اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,کی‌روش

با وجود پرداخت پاداش اعضای تیم ملی تا پیش از بازی با ازبکستان می‌توان گفت رفتار سرمربی تیم ملی غیرحرفه‌ای و زیاده‌خواهانه است.

به گزارش میزان، پس از بازی تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در یک حرکت هماهنگ شده پست‌هایی را در صفحات اجتماعی خود در اعتراض به عدم توجه مناسب مسئولان دولتی، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به صعود تیم ملی به جام جهانی و پرداخت نشدن پاداش‌هایشان منتشر کردند. 

 

در همین راستا در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی هم کی‌روش در مصاحبه تندی مسئولان مربوطه در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را مورد هجمه قرارداد و حتی گفت شاید یک حساب بانکی برای کمک مردم به تیم ملی باز کند!

 

در واکنش به این اظهارت سرمربی تیم ملی، یک مقام عالی‌رتبه ورزشی به خبرنگار میزان گفت: ادعاهای کی‌روش درست نیست چون تا پیش از بازی برگشت با تیم ملی ازبکستان کی‌روش و کادر فنی 48 هزاردلار و بازیکنان هم 24 هزار دلار پاداش گرفته‌اند ضمن اینکه در مورد پاداش صعود به جام جهانی هم هنوز زود است که ملی‌پوشان مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند چون رقابت‌ تیهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا هنوز به پایان نرسیده است و به احتمال زیاد پاداش ویژه صعود تیم ملی هم از محل پاداشی که فیفا به فدراسیون‌های صعود کننده به جام جهانی پرداخت می‌کند، داده خواهد شد.

 

البته یکی دیگر از ناراحتی‌های کی‌روش که می‌توان به سرمربی تیم ملی حق داد، بی‌نظمی در استقبال از تیم ملی در فرودگاه امام(ره) و بویژه شرایط نامساعد برای مصاحبه اهالی رسانه با ملی‌پوشان بود که سرمربی تیم ملی تاکید دارد باید جایگاه مناسبی برای خبرنگاران در نظر گرفته شود تا شاهد چنین بی نظمی‌هایی نباشیم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------