آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


حسین قدوسی: فروش باشگاه نفت تبعات قانونی دارد اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی  ,نفت تهران

سخنگوی باشگاه نفت تهران گفت: واگذاری و فروش احتمالی باشگاه نفت به دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی برای فروشنده و خریدار تبعات قانونی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه نفت تهران افزود: از نظر ما همه مستندات قانونی وجود دارد. در این باره انتظار داریم طرف مقابل پا پیش بگذارد و پروسه انتقال سهام را به شکل عادی و روال اداری آن انجام دهد و باید توجه داشت که شرکت بهنام پیشرو کیش به عنوان بخش خصوصی تا کنون بیش از 10 میلیارد تومان هزینه کرده و این امادگی را دارد با رفع برخی مسایل که اخیراً بوجود امده با قدرت به کار ادامه دهد.

 

سخنگوی باشگاه نفت تهران درباره اخباری که مبنی بر فروش باشگاه نفت به متقاضی و  مشتری جدید منتشر می شود، گفت: تصور نمی کنیم بحث واگذاری به افراد دیگر از حالت مذاکره به اقدام و اجرا تبدیل شود چون طرف مقابل  به خوبی از شرایط توافق نامه فیمابین مطلع است ولی وقتی می گوییم فروش به بهنام پیشرو کیش بر اساس مستندات موجود  قطعی است و بیع واقع و جاری شده پس فروش به سایرین اساسا مبنای قانونی ندارد و می تواند تبعات قضایی فروش مال غیر را هم برای فروشنده و هم برای خریدار به عنوان مباشر و معاون  داشته باشد.

 

وی در پایان تصریح کرد:علاوه بر این باید تاکید کنیم با توجه به آنچه که  در توافق نامه صراحتاً قید شده هیچکدام از طرفین بنا به دلایلی قانونی شرایط  فسخ را ندارند . بطور کلی  ناگفته ها و مسایل  بسیار دیگری هم وجود دارد ولی بنا به دلایلی لازم بود این مسایل که اهمیت بسیار دارد بیان شود

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------