مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کرانچار: همه منتظر علی کریمی هستیم/ جام حذفی جام شگفتی‌ها است  اخبارورزشی,خبرهای  ورزشی , کرانچار

.سرمربی سپاهان گفت: تاکید ما به بازیکنان این است که برتری‌شان را به حریف نشان دهند. البته قدرت سپاهان نیز فراتر از صنعت نفت آبادان است. 

به گزارش ایسنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری جام حذفی از مرحله یک شانزدهم اظهار کرد: من متعجبم که چرا سرمربی حریف در این نشست خبری شرکت نکرد. هر مربی که در لیگ فعالیت می‌کند موظف است در نشست‌های خبری شرکت کند زیرا با این کار به هواداران و بازیکنانش احترام می‌گذارد و این‌گونه هواداران با افکار این مربی آشنا می‌شوند. من اعتقاد دارم که من و شما شرکای کاری هستیم و موظفیم که به هواداران اطلاع‌رسانی کنیم.

 

وی ادامه داد: عصبی هستم. اتفاق چهار سال پیش در آبادان را فراموش نمی‌کنم و فردا (پنج‌شنبه) با تمام قدرت به مصاف نفت آبادان می‌رویم. الان فرصت جبران فراهم شده و اعتقاد دارم قدرت سپاهان فراتر از صنعت نفت است. دوست داریم ثابت کنیم که می‌توانیم این جام را بگیریم و به غیر از آقایی و پورقاز که به دلیل حضور در تیم ملی در تمرین‌ها نبودند، تیم بدون مشکل در این وقفه‌ای که ایجاد شد کار کرد و امیدوارم با یک بازی خوب و نتیجه‌ی خوب‌تر بتوانیم هواداران را شاد کنیم.

 

کرانچار در پاسخ به این سوال که کمالوند عنوان کرده با تیم دومش شرکت خواهد کرد ادامه داد: هر کس حق دارد تیمش را به نحوی که دوست دارد ارنج کند و تا جایی که تجربه من نشان می‌دهد، هر تیمی با بهترین ارنج داخل زمین می‌آید و اعتقاد دارم کمالوند با پرقدرت‌ترین تیمش پا به زمین می‌گذارد. البته سپاهان پرقدرت‌تر ظاهر خواهد شد تا مبادا این تیم ما را غافلگیر کند. هواداران ما را حمایت کردند و امیدوارم فردا بردی را به نام سپاهان رقم بزنیم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر این که برخوردش با بی‌انضباطی نویدکیا چیست گفت: بی‌نظمی در کار نبوده است. این بازیکن کمی غافلگیر شده البته خودش اعتقاد دارد به بهترین نحو بازی نکرده است. کمی به لحاظ روحی و روانی به او برخورده بود. با او صحبت کردم. او اوضاع را پذیرفت و از من خواهش کرد که به وی استراحت بدهم. در واقع او با اجازه من به تمرین‌ها نیامد. کمی افکارش را جمع کرد و در مورد تصمیمش بیشتر فکر کرد.

 

وی در پاسخ به سوال دیگری درخصوص علی کریمی نیز عنوان کرد: از سه ماه پیش مدام با وی صحبت کردیم و هم من و هم باشگاه علاقه زیادی به حضورش در تیم داشتیم. من او را می‌شناسم و در دیناموزاگرب نیز خودم او را پذیرفتم اما الان نمی‌دانم چرا این همه کش و قوس می‌دهد. ما در حال از دست دادن زمان هستیم. نمی‌دانم چه دلایلی دارد که این قدر منتظر مانده است. امیدوارم حداقل جلوی فولاد این جا باشد. البته در اردوی تیم ملی با او صحبت کردیم و موافق حضور در سپاهان بود. همه ما منتظر علی کریمی هستیم.

 

کرانچار درباره وقفه ایجاد شده در لیگ و این که آیا توانسته برنامه‌های خود را در این تعطیلات پیاده کند، افزود: با تیم ملی دانشجویان بازی خوبی داشتیم. برنامه‌هایمان را اجرا کردیم. امیدوارم بعد از وقفه بتوانیم امتیازها را جمع کنیم و گامی رو به جلو برداریم زیرا اعتقاد دارم نتایج ما تاکنون مناسب با آن چه انتظار داشتیم نبوده است.

 

وی درباره رافائل نیز گفت: این بازیکن آماده بازی فردا است. البته مشخص نیست که از ابتدا بازی می‌کند یا اواسط بازی به میدان می‌رود. او در مقابل پارس جنوبی خودش را خوب نشان نداد اما الان آمادگی خوبی دارد. رافائل بسیار فعال است و حرفه‌ای رفتار می‌کند.

 

سرمربی سپاهان درباره مروان حسین و احتمال خستگی وی گفت: مروان سر حال است. او با تیم هماهنگ شده و در بازی با تیم دانشجویان نشان داد ارزش‌های خودش را دارد و فردا نیز از آغاز بازی در تیم خواهد بود.

 

کرانچار درخصوص بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان افزود: از دقیقه اول به حریف فشار می‌آوریم و قدرت‌مان را به حریف نشان می‌دهیم. تیم ما تا 30 متری دروازه حریف جلو می‌رود و خوب کار می‌کند و تنها ضربه آخر می‌ماند. تاکید ما این است که فردا بازیکنان، برتری‌شان را نشان دهند که البته قدرت سپاهان فراتر از نفت آبادان است. ما اصرار به ارسال توپ بلند نداریم اما با آمدن مروان حسین دوباره این امکان برای ما فراهم شده است. امیدوارم مروان نیز بتواند مانند پریرا، توکای و سزار عملکرد خوب خودش را نشان دهد و در روند بازی موثر باشد.

 

وی در پایان گفت: جام حذفی جام شگفتی‌ها است و من چهار سال پیش با این شگفتی مواجه شدم. فردا اجازه نمی‌دهم که این گونه شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------