مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


فان خال: رفتار یونایتد با من شرم آور بود/ آنها مرا در ملاء عام اعدام کردند   اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,فان خال

سرمربی سابق منچستریونایتد به انتقاد از نحوه برخورد سران این تیم و اخراج از یونایتد پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، در حالی که لوئیس فان خال با یونایتد قرارداد 3 ساله داشت، این مربی بعد از دو سال حضور در این تیم از سمت خود برکنار شد. این اتفاق 24 ساعت بعد از قهرمانی در جام حذفی برابر کریستال پالاس رخ داد. از آن زمان تاکنون فان خال درباره رفتن از یونایتد حرفی به میان نیاورده بود ولی در نهایت او سکوت خود را شکست.

 

لوئیس فان خال درباره اخراج خود از یونایتد گفت: سران یونایتد باعث شکست من شدند. رفتار آنها با من طوری بود که انگار در ملاء عام من را اعدام می کردند.  این رفتار شرم آور بود. وودوارد (مدیراجرایی یونایتد) پشت من پنهان شده بود تا مورینیو را وسوسه کند به یونایتد بیاید. اخراج من دقیقا مثل یک فیلم کارگردانی شده بود که از ژانویه کلید خورد و در نهایت به سرانجام رسید. فشار زیادی را در یونایتد تحمل کردم تا در نهایت من را اخراج کردند. 

 

او ادامه داد: همسر من حس کرده بود که رفتار هیئت مدیره عوض شده است و به من گفت که آنها دارند طور دیگری رفتار می کنند ولی من این را تکذیب کردم ولی اکنون می بینم حق با همسرم بوده است. یکباره همه بازیکنان سابق شروع به صحبت در رسانه ها کردند که یونایتد فوتبال کسل کننده ارائه می کند و اخراج مورینیو از چلسی هم باعث شد تا خیلی ها برای خود داستان بسازند و مجذوب این اتفاق شوند. می دانستم که یونایتد به دنبال مورینیو است و روزی او سرمربی یونایتد می شود ولی من خودم می خواستم دو سال در یونایتد باشم ولی باشگاه اصرار داشت که 3 سال در تیم باشم. من هم کاری کردم که یونایتد تمام ریز قراردادم را به من پرداخت کند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------