آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,امیرحسین فتحی

فتحی: با جپاروف هنوز به توافق نرسیده‌ایم/ از رحمتی حمایت می کنیم چون الگوست

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با خروج دوبازیکن خارجی استقلال مشکلی برای این باشگاه به وجود نمی آید. به گزارش سایت رسمی باشگاه…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


ادعای فدراسیون جهانی در مورد ویزای رستمی؛ حذف کیانوش از لیست اولیه/ مرادی: ویزای کیانوش رستمی صادر شده استاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

به گزارش ایسنا، در حالی که فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد ویزای تمام وزنه برداران ایران برای سفر به آمریکا و حضور در مسابقات جهانی صادر شده است اما فدراسیون جهانی وزنه برداری در یک ادعای عجیب عنوان کرد ویزای کیانوش رستمی صادر نشده است.

 

 

فدراسیون جهانی وزنه برداری در صفحه اینستاگرام خود لیست اولیه وزنه برداران را اعلام کرد اما نامی از کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم وجود نداشت.

 

 

فدراسیون جهانی در صفحه خود مدعی شد رستمی نتوانسته ویزا بگیرد و تلاش فدراسیون جهانی و فدراسیون آمریکا برای حل این مشکل ناموفق بوده است.

اکنون باید دید این ادعای فدراسیون جهانی تا حد صحت دارد.  

 

 

تماس مرادی با تاماش آیان/ ویزای کیانوش رستمی صادر شده است

 

علی مرادی در گفت‌وگو با ایسنا در باره اینکه در صفحه اینستاگرام فدراسیون جهانی وزنه برداری عنوان شد ویزای کیانوش رستمی صادر نشده است، بیان کرد: ویزای تمام وزنه برداران ایران صادر شده است و ما حتی به کمیته برگزاری مسابقات اعلام کردیم ویزای تمام وزنه برداران ایران صادر شده  و لیست نهایی نفرات و رکوردهایشان را هم برایشان فرستادیم.

 

 

وی افزود: از آنها خواستیم چون به کنگره فنی نمی رسیم، به نمایندگی از ایران کارهای لازم را انجام دهند که آنها نیز موافقت و حتی  اعلام کردند انگلیس هم در کنگره فنی نیست و کارهای آن را هم خود کمیته برگزاری انجام می دهد. ما حتی به آتیلا آدامفی مدیرکل  و تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی هم ایمیل زدیم.

 

مرادی در پاسخ به این پرسش که اسم رستمی در لیست نهایی تیم ملی ایران  وجود دارد یا خیر، تاکید کرد: بله. ویزای رستمی صادر شده  و نامش در لیست نهایی وجود دارد. اکنون هم سریعا این مسئله را پیگیری  کردیم  تا خبر را اصلاح کنند.مسئول روابط بین الملل فدراسیون با کمیته برگزاری صحبت کرد و اعلام کردند که روابط عمومی فدراسیون جهانی با آنها هماهنگ نیست و دسترسی به او ندارند که خبر را اصلاح کند.

 

 

وی ادامه داد: خودم نیز بلافاصله  با تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی تماس گرفتم و قرار شد مجددا نامه ای که در آن اعلام کردیم ویزای تمام وزنه برداران صادر شده و لیست نهایی نفرات را هم مشخص کردیم برایش بفرستم و در نهایت به روابط عمومی فدراسیون جهانی اعلام کنند تا خبر را اصلاح کند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------