آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

کی‌روش: شکست از اسپانیا عادلانه نبود/نمی‌خواهم درباره داوران حرفی بزنم؛ یک فینال دیگر با پرتغال داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: شکست ایران مقابل اسپانیا عادلانه نبود و باید این بازی مساوی می‌شد. به گزارش خبرگزاری فارس،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


"شیخ احمد" متهم به فساد مالی شد/ احضار رییس OCA به دادگاه + سند  اخباربین الملل,خبرهای بین الملل,شیخ احمد

رییس شورای المپیک آسیا با اتهام فساد مالی به دادگاه احضار شده است و باید در دادگاه از خود دفاع کند. 

به‌ گزارش ‌ایسنا، شیخ احمد، رییس شورای المپیک آسیا (OCA) به اتهام فساد مالی به دادگاه احضار شده تا نسبت به شکایت شورای ورزش کویت پاسخگو باشد. شورای ورزش کویت، شیخ احمد را به فساد مالی در جام خلیج (فارس) که در سال 2003 برگزار شده،‌ متهم کرده است.

 

شیخ احمد متهم است که از بودجه اختصاص داده شده به این رقابت‌ها به درستی استفاده نکرده است. از این رو باید به دادستان پاسخگو باشد.

 

حکم احضاریه دادگاه نشان می‌دهد که او 19 جولای 2017 (28 تیر 96) برای توضیح درباره این اتهام به دادگاه احضار شده بود.

 

  اخباربین الملل,خبرهای بین الملل,شیخ احمد

 

  اخباربین الملل,خبرهای بین الملل,شیخ احمد

 

پیش از این حسین مسلم، دبیر کل شورای المپیک آسیا نیز متهم به درخواست کارمزد چند میلیون دلاری در قراردادهای ‌اسپانسرینگ بازی‌های آسیایی شده بود.

 

تایمز درباره پرونده مسلم، صدای ضبط شده‌ای را منتشر کرد که مربوط به جلسه المسلم با یکی از نمایندگان آژانس بازرگانی چین است. او در این جلسه پیشنهاد داد که ۱۰ درصد از قراردادهای ‌اسپانسرینگ مربوط به بازی‌های آسیایی باید مستقیما به عنوان حق واسطه‌گری به او و همکارانش داده شود.

 

به نظر می‌رسد فساد زیر پوستی در شورای المپیک آسیا در حال رونمایی است و این دو اتفاق می‌تواند بیانگر زوایای پنهان زد و بندهای مالی پنهان در این نهاد ورزشی بین‌المللی باشد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------