آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اسپانیا ۱ - ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

نیمه نخست بازی تیم های ملی فوتبال ایران و اسپانیا با نتیجه تساوی به اتمام رسید. ایران در این نیمه منسجم و پرتعداد دفاع کرد و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ترامپ همچنان با سی‌ان‌ان مشکل دارد  اخباربین الملل,خبرهای بین الملل,ترامپ

دونالد ترامپ در برنامه‌ای در کاخ سفید جیم آکوسا، خبرنگار سی‌ان‌ان را خبرنگار رسانه جعلی نامید. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری سی‌ان‌ان، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا پس از امضای قانونی درباره سیاست تجاری چین با سوالات خبرنگاران مواجه شد.

 

در این میان جیم آکوسا، خبرنگار سی‌ان‌ان از رئیس‌جمهور پرسید که چرا وی گروه‌های نفرت را در اعتراضات شارلوتزویل محکوم نمی‌کند.

 

ترامپ پاسخ داد: آنها محکوم شده‌اند.

 

همچنین ترامپ هفته گذشته اعلام کرده بود که یک کنفرانس خبری روز دوشنبه با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود اما این کنفرانس خبری برگزار نشد و زمانی که خبرنگار سی‌ان‌ان درباره دلیل برگزار نشدن این کنفرانس خبری پرسید گفت: ما یک کنفرانس خبری داشتیم.

 

سپس زمانی که آکوسا، به ترامپ برای پاسخ به سوالات بیشتر فشار آورد رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد: این مساله به هیچ وجه من را آزار نمی‌دهد اما می‌دانید من اخبار حقیقی را دوست دارم نه اخبار جعلی. شما رسانه‌ای جعلی هستید.

 

ترامپ سپس در حالی که خبرنگاران برای سوالات بیشتر از وی اصرار می‌ورزیدند سالن را ترک کرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------