حمایت هوشمندانه مجیدی از منصوریان/ فرهاد نمی‌خواهد ریشه نسل مربیان جوان زده شود

آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,پائولو بنتو

«پائولو بنتو» سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی شد

سران فدراسیون فوتبال کره جنوبی، پائولو بنتو را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند. به گزارش ایسنا به نقل از AFC، تیم ملی…
مشاور،مشاوره آنلاین
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


حمایت هوشمندانه مجیدی از منصوریان/ فرهاد نمی‌خواهد ریشه نسل مربیان جوان زده شود



  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,فرهاد

ستاره استقلال از علیرضا منصوریان حمایت کرد، آن هم با هدفی خاص. 

به گزارش خبرآنلاین؛ وضعیت علیرضا منصوریان این روزها در استقلال بحرانی است. او شرایط خوبی ندارد و در پنج هفته ابتدایی لیگ تنها چهار امتیاز کسب کرده است. او مقابل پدیده هم شکست خورد تا هجمه انتقادات به سمت او روانه شود. فرهاد مجیدی اسطوره باشگاه استقلال در اینستاگرام خود از منصوریان حمایت کرد اما حرفهای او نکته ای داشت كه آن هم مدیریت باشگاه بود. او در چند سال اخیر بارها مدیریت استقلال را مورد انتقاد قرار داده بود و به نظر می رسد با تغییرکادر مدیریتی و روی کار آمدن قریب، او در آینده ای نزدیک در راس هدایت آبی پوشان قرار خواهد گرفت.

 

از طرفی مجیدی یك هدف مهم از انتشار این پست داشت و آن هم این بود كه اجازه ندهد به این زودی ریشه نسل مربیان جوان استقلال زده شود. چراكه با اخراج منصوریان، ممكن است مدیران باشگاه استقلال و تفكری كه بر اداره این باشگاه حاكم است تا سال ها اجازه ندهد مربی جوانی سكان هدایت این تیم را برعهده بگیرد. اما با باقی ماندن منصوریان در استقلال، حداقل تیشه به ریشه مربیان جوان این باشگاه زده نمی شود و مجیدی هم شانس بیشتری برای رسیدن به این نیمكت خواهد داشت.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------



----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------